Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

to jsem si taky rikal, ale tatka vypadal, ze je v klidu a v pohode, ze to neresi. Jinak matinka, byla blejskava cela - tech sutriku mela na prstech, v usich a na krku vicero, v hodinkach byly ty nejmensi... na prvni pohled vytribeny vkus, ale financovat bych to opravdu nechtel... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před tejdnem jsem Opavákovi prodával DJ 41 na jubilee..takže tak hrozný to tam bejt nemůže :)

Něco jsem o tom slyšel :D taky bych řekl, že v Opavě zastoupeni máme. Viděl bych to na nějaké hromadné chronopivo :)

 

Abych nebyl OT - já tady nedávno zahlédl Yacht-mastery na tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam teda pocit ze yfg s tahem a keramickou lunetou neexistuje. Nebo se pletu?

Pokud to neni custom luneta, tak bych mel podezreni na trznici :)

 

Dela se everrose na flexu, ale tam si nejsem jistej jesi pasuje tah, asi by mohl, ale zas mi nesedi barva na fotce :)

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam teda pocit ze yfg s tahem a keramickou lunetou neexistuje. Nebo se pletu?

Pokud to neni custom luneta, tak bych mel podezreni na trznici :)

 

Dela se everrose na flexu, ale tam si nejsem jistej jesi pasuje tah, asi by mohl, ale zas mi nesedi barva na fotce :)

Ty rucicky male a velka jsou rozhozeny klasicky na fake takze bych to videl na levotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejzajímavěší věc, kterou jsem dneska na hradě Kašperk viděl, byly Damaska na jednom zdejším členovi :)

 

Pochopitelně jsem ho oslovil a hodinky mu ošmatal. Musím řict, že ačkoliv ty hodinky už evidentně leccos zažily, pouzdro vypadalo jako z výroby. Stejně matné, bez škrábanců. Kromě odolnosti matroše se Konrádovic familii povedla ještě jedna věc - DNA. Že jsou to Damaska jsem totiž i svým slábnoucím zrakem poznal přes půlku hradního nádvoří. To každá značka nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...