Jump to content

Co jste kde viděli

Recommended Posts

• Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

toto nie je o tom co som kde videl, ale co kto nevidel..   zistil som, ze dvoje automatiky bez watchwindera neunosim, taze som vybral zo skrinky quartzky. Samozrejem stali, takze huraa do hodinarstva

Uff, tak aj v takej diere ako je Žilina sa da vidieť niečo zaujimave, stači len chodiť na spravne miesta Najprv na vystave Picassa, Dalího a Mira Brajtle Cockpity, potom vo Voyage Voyage Hubloty, l

U nás vobejdové na návsi nosí rolády a brajtle, je to divnej kraj, všichni tu tepláky maj!

S křížkem po funuse, ale přece. Alespoň mám více úlovků. :) V úterý 16. 7. okolo dvanácté jsem u stolu na obědě u mekáče v Arkádách Pankrác viděl mladšího pána v košili a dlouhých kalhotách co měl na ruce Rolex. Naproti němu u stolu pán s Apple watch. Na foto z dálky to nebylo. Potom na koncertě Rammsteinů pán s Panerai, co na sebe vylil pivo, když je nesl. Hudby si tam užívala i paní s Rolex. Zde již mám spy foto, když stála kousek přede mnou. Ale v kotli se špatně fotí. :-D

post-62607-0-11309300-1567534431_thumb.jpg

V práci na poradě pán s Alpina Alpiner 4 Automatic AL-525BS5AQ6B, na obědě pán s Tag Heuer Carrera v chronu Calibre 16 CV2A1R.BA0799.

A naposledy pán na lodi s Certina DS Action. Ale označení se mi nepodařilo dohledat.

post-62607-0-07297600-1567535596_thumb.jpg

Jeste se mi nestalo, ze bych potkal nekoho, kdo by mel na ruce stejne hodinky jako ja. Dnes v jedne salaterii v Holesovicich typek u vedlejsiho stolu dvojkovy Orliky.

Tak jsem mu je musel pochvalit a tim samo i ty svoje:-)

Povedená 3 generační rodinka v lanovce z Cortina d'Ampezzo:

post-36105-0-75623300-1567703420_thumb.jpg

Jelikož je to v Itálii, tak těžko soudit, jestli byly všechny pravé (AP RO, Tag Heuer Monaca, Rolex DJ a Santos de Cartier).

Nejblíže jsem měl mladšího z pánů s AP. Přikládám bližší (otočený) výřez z jiné fotky, pro posouzení pravosti:

post-36105-0-66141300-1567703692_thumb.jpg

V Pendolino směr Praha -> Ostrava, pan sedel ve voze 5 a na ruce bondovky na černém řemenu, když jsem šel okolo nej tak na kozu jsem si netroufl ale pochválil jsem mu je tak se usmál :)

U nás je dnes jarmok, a okrem rôznych obskúrností typu drevené hodinky som zahliadol skx legendu, aj spy foto na dialku som skusil

05eccb8858ce85be7903116ec6d572a9.jpg

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Edited by minimus80

Před chvílí v metru před Hájema mladej borec a říkám si ?a hele Suby, ty musím blejsknout alá Andy? no a při bližší inspekci koukám, že to sou Steiny... nastavoval jsem se s Moonama a ani okem nezavadil tak asi nebyl náš

attachicon.gifIMG_3443.jpg

Tak to je dobrá náhoda. :) V pátek jsem byl s tímto "mladým borcem" na pivku. :)

post-36105-0-93851700-1567893578_thumb.jpg