Jump to content
safi

Co jste kde viděli

Recommended Posts

před 22 hodinami, Locky napsal:

Jsem rád, že sdílíte mé nadšení. Přiznám se, že mi to náhodné setkání v tramvaji udělalo ohromnou radost. :)

Pán je určitě aktivně nosí, když jsem ho zkusil pošťouchnout, že už má hodně vytahaný tah, tak pohotově odvětil, že "to je tím, že jsou zavřené restaurace, tak jsem zhubl už 6 kilo!" :) A prý kdyby chtěl, tak si samozřejmě může tah o jeden dílek zkrátit, ale že doufá, že se zase brzy otevřou restaurace a dočasně si náramek zkracovat nebude... Jak jsem psal, opravdu pohodový a pohotový pán. 

Ohledně druhého času (GMT ručky) bych to tipnul na UTC-5, tedy například New York, ale toto jsme v rychlosti neřešili.

GMT ručička na těhdle je fixní a nastavit nejde, buď mu ji takhle špatně nasadili v servisu, nebo si o to řekl.

@Existence Díky za doplnění! Podle fotky to vypadá, že má GMT ručku v "defaultní" pozici (tj. půlnoc = půlnoc), ale lunetu má furt posunutou o 6h oproti CEST, což nyní odpovídá UTC-5 = New York. :)

před 1 minutou, Locky napsal:

@Existence Díky za doplnění! Podle fotky to vypadá, že má GMT ručku v "defaultní" pozici (tj. půlnoc = půlnoc), ale lunetu má furt posunutou o 6h oproti CEST, což nyní odpovídá UTC-5 = New York. :)

Máš pravdu já jsem úplně slepej dneska :D

V 12. 5. 2020 v 10:50, financ napsal:

v čase 34 vteřin, na kufru auta samolepka chronomagu. Někdo místní?

Kupující si to na auto asi nenalepil. 

Chceš naznačit, že ten vykuk, co prodal nepojízdný vrak se zflikovanou technickou, je místní člen? 

Včera zajímavé jednání s majiteli dvou firem, jeden na ruce RLX, tipoval jsem to na Sea-Dweller a druhý ML Masterpiece Roue Carée Second (ty s hrantým kolem). A já bez hodinek bo sem ráno spěchal až moc :(

před 3 hodinami, Ohm-Aztec napsal:

Chceš naznačit, že ten vykuk, co prodal nepojízdný vrak se zflikovanou technickou, je místní člen? 

Tak třeba to s tim ten vykuk uz koupil. Kupující by si to musel nalepit uz v bazaru, protoze dal nedojel. A ani na videu hodinky na ruce nemá,  ten odsud nebude

Tak se přiznejte, kdo byl dnes kolem poledne s FFP3 v Koscomu a zkoušel si Mosery :rolleyes:

ap ro

20200517_154050.jpg

V 17. 5. 2020 v 15:43, Spok napsal:

ap ro

To má asi o dost dražší hodinky než auto ne? Co to bylo? Nejakej Opel..?

Ano, starý Opel, ale tak dobře jsem neviděl, jestli jsou levé:) Neviděl jsem ani pravé, takže potěšilo i tak, první úlovek:)

Fotka z fotogalerie článku na Idnes.cz viz odkaz níže:

894812109_Orlci.thumb.JPG.7708cb718576c5eaf923738dda3dc5a5.JPG

https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/slovenska-strela-renovace-vuz-vlak-zeleznice.A200526_549607_ostrava-zpravy_woj

Jestli je to někdo z místních, tak by o své práci mohl podle všeho napsat nejeden zajímavý článek.

Tak to jsem rád, že jsem se trefil. Díky za doplnění!

Jo, parkrat sem daval fotky z renovace ty nadherny masiny, pokud si pamatuju, uz by meli pomalu finisovat...