Jump to content

Co jste kde viděli

Recommended Posts

• Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

toto nie je o tom co som kde videl, ale co kto nevidel..   zistil som, ze dvoje automatiky bez watchwindera neunosim, taze som vybral zo skrinky quartzky. Samozrejem stali, takze huraa do hodinarstva

Uff, tak aj v takej diere ako je Žilina sa da vidieť niečo zaujimave, stači len chodiť na spravne miesta Najprv na vystave Picassa, Dalího a Mira Brajtle Cockpity, potom vo Voyage Voyage Hubloty, l

U nás vobejdové na návsi nosí rolády a brajtle, je to divnej kraj, všichni tu tepláky maj!

Ahoj kamarádi!Dlouho jsem tady nebyl a tak se zase asi na dlouho stratím abych se nenakazil chronobundusem 😁.

Hodím tu jenom odkaz na Finn.no (co je obdoba českého bazoše)aby iste si mohli udělat přehled co a za kolik je tu k mání.

https://www.finn.no/bap/forsale/search.html?q=mekanisk&search_type=SEARCH_ID_BAP_ALL&sort=RELEVANCE&sub_category=1.71.3945

Já jsem včera na letišti v Male viděl takovou tu umělou Ruskou barbínu. Umělý prsa,rty, bůh ví co ještě . Nemám tyhle typy rád a Rusky už vůbec. Pak kouknu co má na ruce a to mne nasr.lo ještě víc protože měla stejný PAMy 025 co jsem měl zrovna taky na ruce. A co je na tom úplně nejhorší, že musím říct slušely jí. 

😂 tak že jsi reflexivně stáhl rukáv :0D Od mamželky, dostal ke všemu ještě na hubu co koukáš po jiných ..... A sem sis přišel jen vylít srdíčko jo ??? !!! 😂😂😂