Jump to content

Co jste kde viděli

safi
 Share

Recommended Posts

Včera v Klatovech v kavárně na náměstí nejspíš nějaké Avengery od Breitlingu dle lunety a indexů. Spyshot vzhledem k fullzoomu na mobilu a třesoucím se rukám nekvalitní.

20210621_112206.jpg

Spyshot povedenej
Ja jich par nafotil. Zoom a tresouci ruka je peklo. Zakladem je nekam ten telefon oprit (stul, podrucka zidle apod.). Nekdy je taky lepsi fotit bez zoomu a pak ostrihnout.
Kazdopadne tady jde jasne poznat brajtle, mise splnena!

• 2 weeks later...

tohle má snad na ruce půlka hotelu 🤦‍♂️ ty zlaté “carrery” mě ničí pokaždé když je potkám. 

B1D2BC7D-976C-4B6E-B7C2-FCBF68F5C6A9.jpeg

před 2 hodinami, x591 napsal:

tohle má snad na ruce půlka hotelu 🤦‍♂️ ty zlaté “carrery” mě ničí pokaždé když je potkám. 

B1D2BC7D-976C-4B6E-B7C2-FCBF68F5C6A9.jpeg

To je teda masakr!!!

Stezka korunami stromů Lipno - rado captain cook v modrý barvě... Naživo pěkný hodinky a boží tah... 

Kozu jsem nezkoušel, nehodilo se to 🙂

před 17 hodinami, fijo napsal:

Stezka korunami stromů Lipno - rado captain cook v modrý barvě... Naživo pěkný hodinky a boží tah... 

Kozu jsem nezkoušel, nehodilo se to 🙂

Pravděpodobně jen shoda náhod, ale na Stezce korunami stromů na Lipně s modrými Cpt. Cooky 2020 na tahu na levém zápěstí jsem byl já ... minulý týden v úterý 🙃

před 7 minutami, Liquid808 napsal:

Pravděpodobně jen shoda náhod, ale na Stezce korunami stromů na Lipně s modrými Cpt. Cooky 2020 na tahu na levém zápěstí jsem byl já ... minulý týden v úterý 🙃

Tohle bylo včera, modrý cooky, moto tričko BSA a kožená taška přes rameno... 

Náhoda 😀 

Jedu z hospody a na céčku v metru starší pán a černé hodinky s uchem, tak mě hned napadnou Panerai, ale pak si říkám že to je dajaké čudné, vteřinovka skáče tak asi nic

26792F91-81C8-476F-A95A-09C48662D56F.thumb.jpeg.4a692f7961f278ef532eb2fc34cb97ca.jpeg