Jump to content

Co jste kde viděli

safi
 Share

Recommended Posts

před 9 hodinami, CHRONOGRAF1 napsal:

Přesně, tohle pokud má obchodní partner na ruce, otevře se ve mě škatulka - PITOMEC a do ní si ho uložím... a vím že fér jednání nemohu očekávat.

A přitom je jasné že jde o dědictví 🙂

V kunratickém Lokálu U Zavadilů mají na pánských hajzlech na okně u žlabu samolepku se Seiko Pogue. Zřejmě nějaký ze štamgastů bude chronomagor :) zároveň mě to potěšilo páč je mám doma :) 

FE7A2318-1592-4D3B-858D-5C5CD6A06401.thumb.jpeg.1c1ba423a78caaaa75ce502f98169efb.jpegAF7CE70B-9D6B-4F93-8EA7-C219A96D992F.thumb.jpeg.8277e92c8f3f326b125bae4b7187969f.jpeg

očkovací centrum v O2 - medik co mi píchal injekci na ruce černý bondovky coaxial :). Pochválil jsem mu je, tak měl radost

Včera chrám sv. Barbory v Kutné Hoře. Christopher Ward C60 modré v bronzu. Na kozu nebyl čas. Ale předpokládám, že to mohl být nějaký zdejší chronomagor,... vzhledem ke značce.

Den před tím v ZOO Liberec velká bída, když pominu moje hodinky 🙂, tak vrchol hodinařiny 3x Casio Edifice, 2x Garminy + asi 5 kusů tzv. chytrých hodinek. Dalších cca 100 zápěstí bez hodinek.

To jsem ještě neviděl. Nikdy.

Viděl jsem na dámské ruce Fortisky zubatice na oranž gumě. Viděl jsem Pamy. Oboje sexy. Viděl jsem třeba full gold Daytony. To už mi tak neštymovalo. Ale nikde v obchodech jsem neměl kliku na prodavačku s něčím lepším na ruce. 

před 21 minutami, Pepino777 napsal:

Tahle pani uz tu byla ve vlakne "Jake hodinky nosi VIP?" 

Asi potkavam spatny prodavace, potkavam vsude samy gshock, nebo applewatch.

Máš pravdu … našel jsem 22.července , ale že by VIP😇

před 38 minutami, Radik napsal:

Tyjo, hezký - a jak paní reagovala?

Byla překvapená ,že  si vůbec někdo všiml a říkala že hodinky u nich v práci nikdo neřeší a neocení ....

Pomůžete prosím někdo s identifikaci? Měl jsem za to, že tady bylo dříve vlákno na identifikaci, nikde jsem ho ale nenašel, proto to dávám sem. Děkuji.

Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_5484.jpg