Jump to content

Co jste kde viděli

safi

Recommended Posts

před 3 minutami, DarylVanHorne napsal:

Kde ses to nacházel? 😲

Hádej.... :-)))))) Původně výlet na Greenwich mrknout na tu světočáru, ale v rámci expozice celého toho ancáblu jsou kromě dalekohledů na observatoři, vystavené také hodiny, které sloužili astronomům....(jak kapesní, přesýpací, náramkové a jiné různé atypické mechanické hodiny). Nicméně část kolekce je zaměřena i na standardní náramkové hodinky "současnosti".  Docela mě to překvapilo, že tam něco takového mají.... 😉

před 9 hodinami, kdojinej napsal:

Nejsou to spíš nějaké moderní rádobykapsáče...?

Presne tak, niekedy to predávali "pre zberateľov" v novinových stánkoch za pár éčok, nedávno som dvoje vyhadzoval ...

V 23. 11. 2022 v 18:13, Lucky Lucaso napsal:

Takovou vystavku bych potreboval. Nevite nekdo kde sehnat? Teda bez tech quartz kapsacu samozrejme.

před 11 hodinami, kdojinej napsal:

Nejsou to spíš nějaké moderní rádobykapsáče...?

před 1 hodinou, rado74 napsal:

Presne tak, niekedy to predávali "pre zberateľov" v novinových stánkoch za pár éčok, nedávno som dvoje vyhadzoval ...

Díky za rozšíření obzoru. Je vidět, že kapsáčům moc neholduji, tak jsem je ani blíže nezkoumal. Škoda, doufal jsem, že jsou to mechaniky a vlastník se ozve jako člen fóra. 🙂

Dneska jednání s novým zákazníkem, on na ruce BREITLING SUPEROCEAN HERITAGE 46, modré a na meshi. Moje nej snové hodinky. Jeho kolega TISSOT SEASTAR. Já SEIKO SRP637, no takový divers meeting.

Nemohl jsem odtrhnout oči od těch Brajtlí.