Přejít na obsah

Příšera z hlubin


Gorg

Doporučené příspěvky

Byla to tahle Monstra, co máš teď na ruce. Proto se mi taky s nimi tak těžko loučilo. Ale nemusíš se bát, na té cestě neutrpěla nejmenší úhony - na hodinky jsem velmi opatrný za všech okolností, i kdybych kvůli nim sám měl přijít k úrazu...

 

 

Jak sem ti už napsal do SZ,tak s tím nemám sebemenší problém.

Právě naopak a teda čučím,že jsi se jich dokázal vzdát po tom co jsi s nimi zažil !

Já bych je měl asi ve ve vytrýnce jako vzpomínku na prožitou neskutečnou cestu...

Ještě jednou díky :notworthy:

A pro ostatní...ty hodinky jsou jako nové ! :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Monsterech se mi líbí ještě jeden takovej detail.

Je ro taková prkotina,ale líbí se mi ten rozdíl odlesku v kombinaci otočné konkávní lunety a konvexního sklíčka.

Při kývání hodinek na ruce tam a zpět se vytváří pěknej odleskovej efekt.

Tak si pak sedím a jako idiot kývu s hodinkama :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Nadherne,paradne a od srdecka napisana recenzia,ktora aj vo mne zazala tuzbu po tejto financne dostupnej legende. Precital som to jednym dychom,Paradicka. Pre mna by bola volba cierna plus cierny nato remienok,ale kazdy mame svoj vkus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělá recenze, má šmrnc a je tak nějak krásně milá a protivná zároveň :) Díky. Jako potápěč plánuji také koupi nějakých hodinek, takže se uvidí... Koupil jsem z Ameriky koupené Invicty, ale měl jsem pocit, že na ruce nosím cihlu a to jsem chlap, co má 191 cm a 112 kg. Kamarádi se mě smáli, že byly speciálně vyrobené jen pro mě :), ale nakonec jsem je zase prodal a hledám něco menšího. Teď ale kupuji Orisky Big Crown, tak až zase nějaké penízky připutují. Pokusím se prodat svá Suunta Stinger Titan (až tu budu mít 50 příspěvků :) )a uvidím co se povede.

Jinak přeji krásný podzim chlapi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...