Přejít na obsah

Omega Seamaster PO, l.e. Quantum of Solace


Doporučené příspěvky

Tak jsem se také dočkal a mám ohromnou radost. Po pár letech pokukování a snění to vyšlo!

V letním dvojčísle WM jsem v jednom článku našel zmínku o firmě Klenoty Opluštil ve Velkých Bílovicích, kousek od Hodonína.
Při jedné cestě na Slovensko se mi naskytla možnost stavit se tam. Jel jsem si tedy na ruku vyzkoušet TH Carrera a Longines Admiral.
Mimochodem, alespoň z mého pohledu, oboje moc pěkné kousky.
Po krásné hodinové diskusi, zkoušení, vybírání (podotýkám, že vše za nezbytné asistence mé manželky) mi p. Opluštil nabídl "ještě něco jiného".
Okamžitá husí kůže (jen na ruce kde jsem si je zkusil...) smazala rozdíl v ceně a vzal jsem si 24h na rozmyšlenou.
Po 12 hodinách jsem volal, že vyrážím a už se nemůžu dočkat. No a dál, to už všichni znáte sami......

Omluvte, prosím, fotografie, mám jen kompakt.

post-1110-1252223891.jpg

post-1110-1252223900.jpg

post-1110-1252223906.jpg

post-1110-1252223912.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný kousek,ale už jsem to to někde zmiňoval , mě by tam strašilo to 007 a nápis na safíru.

 

Ano, nápis QoS zespoda na safíru je nutné "zkousnout". Ze začátku jsem při letmém pohledu na hodinky na chvilku strnul s pocitem, že jsou "škráblé", nebo co...

Postupem času se to ale srovná. V každém případě díky za názor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

A pořád vypadají skvěle, myslím, že tato limitka se jim hodně povedla, narozdíl od jiných, které už přehnali. Jo být hnidopich, tak ten nápis na skle si mohli odpustit, ale zase to je snadno řešitelná věc, kdyby někdo chtěl a jinak jsou prostě super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...