Přejít na obsah

ROLEX OYSTERDATE PRECISION


Jarett

Doporučené příspěvky

Do toho už nejdu .... :thumbsdown_anim:

Mě by zajímalo co s nimi "šťastný výherce" bude dělat. Nosit se nedají, pochybuji že by někomu tenhle skvost chyběl ve "sbírce", a jako dárek jsou nepoužitelné. Zřejmě na zájemce funguje jen Rolex efekt.

Každopádně bude zajímavé sledovat kdo a za kolik je koupí. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo co s nimi "šťastný výherce" bude dělat. Nosit se nedají, pochybuji že by někomu tenhle skvost chyběl ve "sbírce", a jako dárek jsou nepoužitelné. Zřejmě na zájemce funguje jen Rolex efekt.

Každopádně bude zajímavé sledovat kdo a za kolik je koupí. :-)

 

Zatim vede ricous - nekaz mu radost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim vede ricous - nekaz mu radost ;)

No jestli někomu udělají radost, tak si jí určitě nenechá zkazit tím, co si o to myslím.

A ani jsem nekoukal kdo je momentálně výherce. Omlouvám se. Myslím, že Rolex efekt ještě nějaký

nadšence přitáhne :-), takže černý Petr poputuje možná ještě jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli někomu udělají radost, tak si jí určitě nenechá zkazit tím, co si o to myslím.

A ani jsem nekoukal kdo je momentálně výherce. Omlouvám se. Myslím, že Rolex efekt ještě nějaký

nadšence přitáhne :-), takže černý Petr poputuje možná ještě jinam.

 

 

Taky myslim ze se ricous poti ..... Jeste k tomu ma na ceste omegy ..... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Chtěl bych tyto hodinky koupit manželce a na chrono24 je jich celkem dost. 

 

Co si myslíte o těch z Bombaje? To jsou nějaké jejich indické renovace???

viz. odkaz:

 

https://www.chrono24.cz/rolex/oyster-precision--mod57.htm?dosearch=true&query=Rolex+Oyster+Precision&sortorder=1

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita neni zadnej zazrak, pouzdra jsou opotrebovany, strojky taky a ciselniky jsou reprint (u nekterych je to ukazkova hruza). Jsou to nejstarsi modely z rady Oysterdate a u takovych bych chtel v prvni rade autenticky dily a stav, jinak nemaji vyznamnou hodnotu. Ale to by s cenou vypadalo jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita neni zadnej zazrak, pouzdra jsou opotrebovany, strojky taky a ciselniky jsou reprint (u nekterych je to ukazkova hruza). Jsou to nejstarsi modely z rady Oysterdate a u takovych bych chtel v prvni rade autenticky dily a stav, jinak nemaji vyznamnou hodnotu. Ale to by s cenou vypadalo jinak.

Ach so... pouzdra u některých jsou v žalostném stavu, ale u ze dvou až třech by se vybrat dalo. Ty strojky - absolutně nepoznám... a reprint číselníků, to už padá ze hry komplet.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...