Přejít na obsah

K čemu slouží výstupek na pouzdru?


Doporučené příspěvky

Při brouzdání mezi čínskými hodinkami jsem narazil na zvláštní výstupek na pouzdru, který nevím, k čemu slouží. Vypadá, jako by měl mít nějakou funkci. Je to ten nalevo od malého ciferníku. Nevite někdo, co to je? Dík.

Jestli on se soudruhům nezalíbil motiv repetice :)

 

Vrcholem by bylo tlačítko spínající zvuk digizvonků :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli on se soudruhům nezalíbil motiv repetice :)

 

Vrcholem by bylo tlačítko spínající zvuk digizvonků :gun_bandana:

 

 

Mám tomu rozumět tak, že to tam je "pro srandu angorákům"? :D No i tak jsou to docela pohledný hodinky, ale mít je, musel bych se na ten nádor na boku pořád dívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číňani dělaj hodně zbytečností jen aby to vypadalo :), já se jednou nechal zlákat quartzovým chronografem v ceně cca 200kč i s dopravou :). Jak sem koukal, když sem je vybalil a zjistil, že chronograf je jenom nakreslenej a tlačítka jsou vylitý z kovu a nejdou mačkat :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číňani dělaj hodně zbytečností jen aby to vypadalo :), já se jednou nechal zlákat quartzovým chronografem v ceně cca 200kč i s dopravou :). Jak sem koukal, když sem je vybalil a zjistil, že chronograf je jenom nakreslenej a tlačítka jsou vylitý z kovu a nejdou mačkat :D ...

 

 

Jo to znám. Taky se od jistý doby koukám na více fotek u jedněch hodinek a pozoruju, jestli je vteřinová ručička posunutá jinde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...