Jump to content

Nacházíte se ve vlákně se zvýšeným výskytem hodinek, které jsou kopiemi či napodobeninami modelů jiných značek. Čtení tohoto vlákna, či přispívání do něj, poškozuje zdravý vývoj chronomagora.

K čemu slouží výstupek na pouzdru?

Recommended Posts

Při brouzdání mezi čínskými hodinkami jsem narazil na zvláštní výstupek na pouzdru, který nevím, k čemu slouží. Vypadá, jako by měl mít nějakou funkci. Je to ten nalevo od malého ciferníku. Nevite někdo, co to je? Dík.

Jestli on se soudruhům nezalíbil motiv repetice :)

Vrcholem by bylo tlačítko spínající zvuk digizvonků :gun_bandana:

Jestli on se soudruhům nezalíbil motiv repetice :)

Vrcholem by bylo tlačítko spínající zvuk digizvonků :gun_bandana:

Mám tomu rozumět tak, že to tam je "pro srandu angorákům"? :D No i tak jsou to docela pohledný hodinky, ale mít je, musel bych se na ten nádor na boku pořád dívat.

Číňani dělaj hodně zbytečností jen aby to vypadalo :), já se jednou nechal zlákat quartzovým chronografem v ceně cca 200kč i s dopravou :). Jak sem koukal, když sem je vybalil a zjistil, že chronograf je jenom nakreslenej a tlačítka jsou vylitý z kovu a nejdou mačkat :D ...

Číňani dělaj hodně zbytečností jen aby to vypadalo :), já se jednou nechal zlákat quartzovým chronografem v ceně cca 200kč i s dopravou :). Jak sem koukal, když sem je vybalil a zjistil, že chronograf je jenom nakreslenej a tlačítka jsou vylitý z kovu a nejdou mačkat :D ...

Jo to znám. Taky se od jistý doby koukám na více fotek u jedněch hodinek a pozoruju, jestli je vteřinová ručička posunutá jinde :)