Přejít na obsah

ELYSEE QUIRINUS


fisher1270

Doporučené příspěvky

Milionkrát řešeno, už se mi na to nechce odpovídat :-) a už vůbec ne diskutovat.. Mám tašku Ferrari... je na ní uvnitř lísteček s nápisem Made in Vietnam... není to fake, je to originál...

 

Tady ti trochu kulhá logika, ta taška je made in Vietnam, to je pravdivá informace, ty hodinky jsou made in China ale na cifru tvrdí něco jiného. Mně to vadí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekulhá,  ta taška je veskrze italská, je udělaná tak aby byla italská, je na ní napsaná značka která je italská, teprve když se podíváš dovnitř, tak zjistíš šikmé oči.. stejné je to s těma hodinkama...

 

 

 

Tebe Onisane opravdu respektuji a Tvých názorů si povětšinou vážím, ale tohle je blbost.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, je to blbost.. máte pravdu... Jsou to čínské hodinky s nepravdivým ůdajem, i ta taška je pak podle mně "falešná", ale já se přiznám, že mi je to vlastně v obou případech jedno. To že je taška vietnamská jsem zjistil až když se mi do ní nasypal písek a já vyndal i tu podlážku, to že jsou hodinky čínské bych asi zjistil v obdobnou chvíli :)

Přesto si myslím, že je to úplně jedno a nestojí to za diskus. Hodinky v této cenové kvalitě jsou všechny na jedno brdo :) čína, poločína.. ale i tak ty co jsem tady postoval se mi líbí a klidně bych je na ruce nosil :) Raději než Hugo Boss který má pravděpodobně stejný strojek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, je to blbost.. máte pravdu... Jsou to čínské hodinky s nepravdivým ůdajem, i ta taška je pak podle mně "falešná", ale já se přiznám, že mi je to vlastně v obou případech jedno. To že je taška vietnamská jsem zjistil až když se mi do ní nasypal písek a já vyndal i tu podlážku, to že jsou hodinky čínské bych asi zjistil v obdobnou chvíli :)

Přesto si myslím, že je to úplně jedno a nestojí to za diskus. Hodinky v této cenové kvalitě jsou všechny na jedno brdo :) čína, poločína.. ale i tak ty co jsem tady postoval se mi líbí a klidně bych je na ruce nosil :) Raději než Hugo Boss který má pravděpodobně stejný strojek :)

 

Hugo Boss bude mít horší :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže k hlavnímu tématu. Máš hodinky zjednodušeně- "jako EPOS", ale bez "dne v týdnu a měsíce..", a za za polovic. Zamrzí, ale pokud mechanika pojede slušně, tak máš dobré hodiny za dobrou cenu.. Příště si dáš pozor..znám to. :worried_anim: Edit.. Ty přílohy v PC.. :suicide_anim:

post-10961-003273400 1283523396.jpg

Upraveno uživatelem FoxTrader
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to ten ST-1908. Neni to klasicka moonphase, ale jen alternativni 24h indikace. Namisto rucky je tam otacejici se disk. A na dvanactce je datum.

 

Proč je tam tedy stupnice jako u moonphase? (do 29&kousek dne)

Chtělo by to více info, jak to tedy je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...