Přejít na obsah

Ebay


nas76

Doporučené příspěvky

Nemůže být problém na straně prodejce?

Ne nutně, ale může. Kupoval jsi od toho prodejce už něco dříve (s platbou přes PayPal)?

Prodejci měli (a pokud se něco nezměnilo, tak stále mají) možnost blokovat v určitých případech PayPal platby.

 

Může pomoct, pokud máš jako kupující kartu zaregistrovanou na stejnou adresu, na kterou chceš zboží doručit.

A ideálně se zkusit zeptat prodejce, jestli nemá nějaké omezení na příchozí platby (Payment Receiving Preferences - Block payments).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nutně, ale může. Kupoval jsi od toho prodejce už něco dříve (s platbou přes PayPal)?

Prodejci měli (a pokud se něco nezměnilo, tak stále mají) možnost blokovat v určitých případech PayPal platby.

 

Může pomoct, pokud máš jako kupující kartu zaregistrovanou na stejnou adresu, na kterou chceš zboží doručit.

A ideálně se zkusit zeptat prodejce, jestli nemá nějaké omezení na příchozí platby (Payment Receiving Preferences - Block payments).

Ne, nekupoval jsem, je to prodejce jen s několika prodeji a 100 % hodnocením.

Adresu jsem měl změněnou tak, aby seděla s adresou karty.

Prodejce psal, že neví zda má nějaké omezení, že někteří zaplatili bez problémů, jiní že hlásí stejný problém jako já.

 

Nedávno jsem měl to samé. Asi 3 nebo 4 dny jsem nemohl vůbec nic platit. Pak to odeznělo samo od sebe a už to zase funguje bez problémů dál...

Bohužel to nejde zaplatit ani kartou bez přímé vazby na PayPal. Zkoušel jsem jich několik a vždy skončí platba chybovou hláškou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl sem před pár měsíci problém taky zaplatit přes PayPal, nešlo mi přihlášení v apce k PayPal účtu, ikdyz do samotného PayPalu sem se přihlásil bez problémů. Na fórech sem našel, že byla chyba propojení PayPal s americkym ebay a že se má zkusit se přihlásit přes kanadský, třeba. Zkusil sem na kompu a šlo to. A za čas to bylo ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom to nebude, neplatím z kreditu na PayPalu, ale přes kartu. Těch karet je několik a před samotnou platbou dá PayPal vybrat kterou chci použít. Ale k tomuto nyní vůbec nedojde. Při přihlášení a ověření to hodí chybovou hlášku.

mě to právě tak dělalo, pak jsem zjistil že byl malý limit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je treba zkoukkout taky denni ci tydeni limity u karty zda neco neni presvihnuto.

To by mělo být OK, ta platba je v podstatě za pár stovek a ta předcházející taky tak, takže limitu se to zdánlivě ani neblíží, nicméně mne to štve apriori, protože nevím, co se děje, Dnes jsem to řešil s ebay, holčina zkusila vše možné, ale končilo to vždy stejnou chybou, tak mne nakonec odkázala na PayPal. Uvidím, co zjistí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji nic neřešit a počkat pár dnů. Co jsem slyšel, tak se to vždy za 3-4 vrátí do normálu. Já to řešil s eBay i PayPal a nic jsem nevyřešil. A než mi z PayPal stihli vůbec odpovědět, tak se to vrátilo do normálu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji nic neřešit a počkat pár dnů. Co jsem slyšel, tak se to vždy za 3-4 vrátí do normálu. Já to řešil s eBay i PayPal a nic jsem nevyřešil. A než mi z PayPal stihli vůbec odpovědět, tak se to vrátilo do normálu...

Njn, taky bych nic neřešil, kdyby ebay nezačalo vřískat ať zaplatím. Evidentně je problém na straně Ebay či Paypal, ale ti se tváří že o podobném problému slyší poprvé :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lucid: zkus na jedné záložce se přihlásit do účtu PayPalu a z druhé záložky stejného prohlížeče v Ebay znovu provést tu platbu.

To byla jedna z prvních věcí, kterou jsem zkoušel, při  platbě to chce ale nové přihlášení, i když mám ve vedlejším okně PayPal otevřený a povoleno i automatický přihlašování,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Sry, ale v té ceně 67 dolarů máš cenu za zboží + poštovné + daň, což je podstatný rozdíl od toho co jsi psal původně. Pokud máš známého, který je v USA a pojede na Vánoce domů, můžeš požádat aby si to nechal poslat a přivezl Ti to. Nebo kontaktuj prodejce a poptej se ho na slevu na poštovném. Nicméně já bych toto neřešil, poštovné není 67 dolarů, jak uvádíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...