Přejít na obsah

Návštěva u Dušáka na václaváku


lastam

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

bondovky 2220.80

2500$ od AD.

doufam ze pristi rok mi budou rikat pane pokud neklapnou ty Becka na ktery cekam jak na smilovani tak bondovky budou snad tento rok.

 

je strasne co clovek vytrpi kdyz muze mit hodinky za dobrou cenu :/

Upraveno uživatelem aws
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bondovky 2220.80

2500$ od AD.

doufam ze pristi rok mi budou rikat pane pokud neklapnou ty Becka na ktery cekam jak na smilovani tak bondovky budou snad tento rok.

je strasne co clovek vytrpi kdyz muze mit hodinky za dobrou cenu :/

Pokud ti půjdou ze Států, tak si připočti 20% DPH (od 1.1.2010).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bondovky 2220.80

2500$ od AD.

doufam ze pristi rok mi budou rikat pane pokud neklapnou ty Becka na ktery cekam jak na smilovani tak bondovky budou snad tento rok.

 

je strasne co clovek vytrpi kdyz muze mit hodinky za dobrou cenu :/

 

jestli mě ty rozmary nepřejdou, tak mě to smlouvání, shánění za lepší cenu čeká, to bude peklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ebayi je authenticwatches, jenže recenze tady na něj taky nejsou úplně jednohlasný, prý prodává nové hodinky, jenže jednomu přijdou použité hodinky a druhý je spokojený a teď jen co pošlou asi mě, jsou dvě možnosti :suicide_anim:

 

 

To je přesně jeden z případů těch, co prodávaj levnějc, ale nedsotaneš k tomu ani karty a veškerá záruka se musí řešit přes ně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti půjdou ze Států, tak si připočti 20% DPH (od 1.1.2010).

pujdou na ruce cloveka proto tak dlouha cekaci doba :/

edit: zatim co mam zkusenosti tak vse co se vezlo z usa osobne tak proslo fotak / objektiv / 2x notebook atd.

zatim bez problemu.

co mam info tak jeste nikdy neprobehla kontrola osobniho zavazadla.

jak jsem psal v jednom dotazu predtim kdybych necekal na superocean heritage tak bondovky jsou v rijnu tady :/

ani nevite jak trpim tim cekanim. jeste kdyz se tu prodavali krasne bondovky za vice jak pratelskou cenu :/

Upraveno uživatelem aws
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus wwwatches.nl, kupoval jsem tam dvoje omegy, problem je, ze chces novy model s koaxialem ten je proste drahy - pocitej tak 1800 az 1900 euro,ale obchod muzu doporucit, william je velmi solidni obchodnik a co napise to plati. jeste poznamka - oboje jsem kupoval absolutne nove, nevim resp. nemohu poskynout info jak realny je popis stavu u nosenych....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na netu jsem našel - http://www.uhrenbroker.com/shop/Omega/Seamaster_300M.html

 

má někdo s tímto prodejcem dobrou zkušenost? přeci jen se nákupu po netu za padesát klacků docela bojím...

 

Ja jsem tam kupoval svoje Planet Ocean. Take jsem mel ale strach - proto jsem si pro ne zajel osobne (i s pomocnikem Kalifx). Heiko je vstricny a pres e-mail komunikuje velmi pruzne. Po teto zkusenosti bych se toho priste nebal! Ma domluvu s jednim AD v Koline a od neho jsou orazeny vsechny karty pro mezinarodni zaruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus wwwatches.nl, kupoval jsem tam dvoje omegy, problem je, ze chces novy model s koaxialem ten je proste drahy - pocitej tak 1800 az 1900 euro,ale obchod muzu doporucit, william je velmi solidni obchodnik a co napise to plati. jeste poznamka - oboje jsem kupoval absolutne nove, nevim resp. nemohu poskynout info jak realny je popis stavu u nosenych....

www.watches.nl mi nějak nezafungovalo, ale díky tomu jsem našel http://www.chronowatches.nl/pages/eng/overons.htm

Tam by se možná taky daly dělat různé limitky - chrona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem tam kupoval svoje Planet Ocean. Take jsem mel ale strach - proto jsem si pro ne zajel osobne (i s pomocnikem Kalifx). Heiko je vstricny a pres e-mail komunikuje velmi pruzne. Po teto zkusenosti bych se toho priste nebal! Ma domluvu s jednim AD v Koline a od neho jsou orazeny vsechny karty pro mezinarodni zaruku.

 

hmm, tak to je v pohode, akorat ta cesta ale to by se prezilo, mensi vylet :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ebayi je authenticwatches, jenže recenze tady na něj taky nejsou úplně jednohlasný, prý prodává nové hodinky, jenže jednomu přijdou použité hodinky a druhý je spokojený a teď jen co pošlou asi mě, jsou dvě možnosti :suicide_anim:

kalegovi ktery me privedl na tohle forum z authentic watches prisly prima funglovky a je moc spokojenej... snad budes mit taky stejnou kliku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Cestu mas v pohode (vidim ze jsi z Prahy), ja jel az ze Zlina :suicide_anim: 7 hodin tam, 30 minut na miste a zase 7 hodin zpatky.

Jede se celou dobu po dalnici a potom se z ni sjede a cca za 15 minut jsi na miste.

 

 

nejak jsem nenasel, kam az si pro ne jel.... jak je to daleko z Dresden cca?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...