Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Protože nemám české občanstsví, jen německé a francouzské, netahám vše s sebou. V Berllíně jsem zdědil dům a Paříží byt a ne jen tak obyčejný. Cca 400m od Eiffelovky a ohromný.

 

 

Spočítal jsem to, co vás tak trápí a je toho víc.Ve Špindlu 5ks, viz foto.

 

Ve Berlíně 3ks, když jedu Zug Spizte.

 

A Paříž nebudu řesit, ju ?

 

 

 

Tak prosím, všehochuť za hodně peněz.

 

 

bundy.jpg

Mě nic netrápí :)

 

Jen mě serou tyhle Tvoje namachrovaný kecy ...

Hlavně ze poznáš lyžařský postoj z fotky nohou ve stoji ve svahu na foceni ... lyžím rozumíš, to nezpochybňuju ale styl kterým to prezentuješ si strč do zadele ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu z jineho socialniho soudku... :-)

 

O vikendu jsem konecne vyzkousel ty lyze, co jsem nasel u popelnice.

 

Pocitove podobne mym obrackam (konec koncu stejna delka i radius), ale jsou lehci, rychlejc se naklapi a hlavne se tolik netresou pri vyssich rychlostech jako ty moje celoplastaky. Na druhou stranu, i po nejakych odhadovanych 12ti sezonach jsou porad tvrdsi, takze odpoledni sjezdovka a vytaceni se v boulich daly mym bolavym kolenum zabrat. No, porad v tomto lepsi nez predchozi obracky Stockle Laser.

 

Asi je ale necham, barevne mi sednou k hulkam :-)

 

post-22024-0-33226400-1581430041_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože nemám české občanstsví, jen německé a francouzské, netahám vše s sebou. V Berllíně jsem zdědil dům a Paříží byt a ne jen tak obyčejný. Cca 400m od Eiffelovky a ohromný.

 

 

Spočítal jsem to, co vás tak trápí a je toho víc.Ve Špindlu 5ks, viz foto.

 

Ve Berlíně 3ks, když jedu Zug Spizte.

 

A Paříž nebudu řesit, ju  ?

 

 

 

Tak prosím, všehochuť za hodně peněz.

 

Snow asi zapomněl medikaci, už jsem se dlouho na Chronomagu tak nezasmál, jak jeho příspěvkům dnes... Bohužel, za chvilku prášky najde, spáchá virtuální sebevraždu a přijde zase za několik měsíců :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně. Na virtuální sebevraždu jste tady měli jiné frajery. ODEŠEL JSEM BEZ JEDINÉHO SLOVA, POKUD HO NAJDEŠ, RÁD SI PŘEČTU.

 

 

KONECKONCŮ BOBISKU, TY SE DO MĚ SEREŠ MNĚ NEZNÁMÉHO DŮVODU NEJMENĚ 7 LET. 

 

 

 

DEJ SI POHOV A NAJDI UŽ KONEČNĚ PROBOHA JINÝ TERČ, TY DEBILE !!!!!

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blizzardy i od popelnice  ;)  měly od vyšších řad uprostřed lyže poměrně dlouhý olejový tlumič, který pravě zabraňoval zmíněnému třesu. Mrkní se pod podložku, nesundávej (!!!), je vidět.

 

Ber to jako irelevantní poznámku od individua, který si podle kreténa Bobiska zapomněl vzít léky a má namachrované kecy (Z.Paul)

Ta  a hlavne se tolik netresou pri vyssich rychlostech jako ty moje celoplastaky.  
attachicon.gifblizzard.jp

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ŠKODA TOHO PĚKNÝHO VLÁKNA.

 

KDYŽ UŽ SE TADY POHYBUJÍ TAKOVÍ IDIOTI JAKO BOBISEK, JE TOTÁLNĚ V PRDELI.

 

 

P.S. NECHCEŠ SI VZÍT  NĚJAKÁ ANTIALERGIKA NA MOU OSOBU, KDYŽ SE TADY OHÁNÍŠ MEDIKACÍ  ???

 

BYL BYCH NESKONALE ŠŤASTEN.

 

DÍK.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučíte mi nějaké kalhoty na skialp/běžky do 2 tisíc? Možná stačí jen nasměrovat na značku. Zatím se mi třeba líbí Silvini https://www.bike-sport-shop.cz/kalhoty-silvini-soracte-mp1144-panske-black-green-xxl

Nebo stačí decathlon? Na skalpech zatím nemíním trávit celé dny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snow ma tyden BAN, ja ho sice mam rad, ale do debilu si tu nadavat nebudem.

 

Sibiři mě se ta reakce nijak nedotkla a chtěl bych tě poprosit o odvolání banána.  Všichni víme, jak na tom kolega je, pokud mu příspěvky o sjíždění "Zug Spizte" z Berlína, 13h směně na svahu či třeba sprosté nadávky nějak pomohou, fajn, koťátko kvůli tomu nezemře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučíte mi nějaké kalhoty na skialp/běžky do 2 tisíc? Možná stačí jen nasměrovat na značku. Zatím se mi třeba líbí Silvini https://www.bike-sport-shop.cz/kalhoty-silvini-soracte-mp1144-panske-black-green-xxl

Nebo stačí decathlon? Na skalpech zatím nemíním trávit celé dny

Jsem za Silvini, ale lehce bych si přidal a vzal toto: https://www.silvini.cz/panske-kalhoty-sportovni-volne/1379-mazaro-mp1110.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premyslim o prechodu z obracek na allroundy...

 

Posledních cca 15 let jezdím obřačky (bezne komercni, ne FIS) ? a nevím, jestli to není v mém případě hloupost. Bohužel mám už špatný kolena a nadváhu (>100 kg / 178cm / 42 let), takže sportovní Stockle jsem musel dát stranou (na nich mě už po jednom dni kolena hodně bolely) za méně ambiciózní low-endové měkké plastové Dynamicy (176cm, r18m cut: 113,5/70/98,5). Na kolena to dost pomohlo, na druhou stranu tyhle lyže už ve středních rychlostech vibrují a navíc na tvrdém dělají takovej plastovej hnusnej zvuk, jako by člověk jel na bobech napric pres manzestr :-)

 

Před časem jsem našel u popelnice staré, leč sportovnější obřačky Blizzard (177cm, r18m cut: 109/66/95). Teď jsem je prubnul a jezdí líp (stabilnější, lehčí, rychlejc překlápí), ale zase ty kolena? ne jak ty Stockle, ale i tak.

 

A a jsme u dotazu ? v místě bylo testování lyží, sice Decathlon, takže hlavně Wedze, ale prubnul jsem tam mj. allroundy Rossignol React R8 (verze HP) ? (170cm, r14m, cut: 126/74/110) a přišlo mi, že to točí samo ?na pětníku? (takže boulema to prokličkoavalo jak zajíc), ale že se s tím dá jet i smýkaný oblouk (ten preferuji). Takže přemýšlím, jestli nejít do nich, resp. nějakých jiných allroundů (jakych?); co myslíte? Jezdím skoro jen pisty, zejm. modré-červené, na pohodu, střední rychlostí max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme byli měřit sníh - Jeseníky, Velký Kotel.

Text od Jirka Pitrýse (HS):

"V Jeseníkách v 1300 m/m leží 1m sněhu.

Hřeben je sfoukaný na trávu.
Na závětrných lavinových svazích během 14 dní, díky sněžení a silnému Z větru je uloženo 1m i více sněhu. Jednotlivé vrstvy jsou vlivem střídání teplot a utlačením větru ?celkem dobře? spojeny.
Byl proveden ECT 24@290cm. Praskla horní 30cm vrstva, navátá orkánem Sabina a následným sněžením."

 

Kopání byla sranda :D

84947514_3888762874469004_85423700668747

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme byli měřit sníh - Jeseníky, Velký Kotel.

Text od Jirka Pitrýse (HS):

"V Jeseníkách v 1300 m/m leží 1m sněhu.

Hřeben je sfoukaný na trávu.

Na závětrných lavinových svazích během 14 dní, díky sněžení a silnému Z větru je uloženo 1m i více sněhu. Jednotlivé vrstvy jsou vlivem střídání teplot a utlačením větru ?celkem dobře? spojeny.

Byl proveden ECT 24@290cm. Praskla horní 30cm vrstva, navátá orkánem Sabina a následným sněžením."

 

Kopání byla sranda :D

Takže oba kotle jsou na sjezd v pohodě? 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cetl jsem neco o bundach a milionu hodin na svahu. Dyt lyzarska bunda nemusi byt nutne moc hrejiva nebo jo? Od toho je dalsi spousta pradla, ktera se da navrstvit pod ni, a tim se reguluje pozadovana hrejivost dle okoli. Bunda musi byt hlavne prodysna a nepromokava.

 

Ty stary bundy co ukazuje Snow bych teda v desti nebo snezeni zazit nechtel, dyt to uz nemuze mit zadnou impregnaci prece. Nasakne to jak houba. Navic jsou hnusny:)

 

Jestli nekdo je cely den na svahu a je mu kosa, pak je tu spousta perovek, ktery zahrejou a taky dychaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cetl jsem neco o bundach a milionu hodin na svahu. Dyt lyzarska bunda nemusi byt nutne moc hrejiva nebo jo? Od toho je dalsi spousta pradla, ktera se da navrstvit pod ni, a tim se reguluje pozadovana hrejivost dle okoli. Bunda musi byt hlavne prodysna a nepromokava.

 

Ty stary bundy co ukazuje Snow bych teda v desti nebo snezeni zazit nechtel, dyt to uz nemuze mit zadnou impregnaci prece. Nasakne to jak houba. Navic jsou hnusny:)

 

Jestli nekdo je cely den na svahu a je mu kosa, pak je tu spousta perovek, ktery zahrejou a taky dychaji.

 

Hele, nedráždi hada bosou nohou...Za chvíli má Snow po banánu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...