Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Chci pořídit na příští sezónu (?) helmu na SNB od Smith model MAZE s Mips ochranou. Máte někdo zkušenosti s helmami této značky? Není kam šlápnout vedle? 🙂 

 

panske-prilby-na-snowboard-smith-maze-mips-matte-safari-kinco_3_thumb_1.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci pořídit na příští sezónu (?) helmu na SNB od Smith model MAZE s Mips ochranou. Máte někdo zkušenosti s helmami této značky? Není kam šlápnout vedle?  
 
panske-prilby-na-snowboard-smith-maze-mips-matte-safari-kinco_3_thumb_1.jpg.13e4235634b015aedffca7ae4a27a860.jpg

Smithku mám na lyže a absolutně bez výhrad. Naštěstí jsem zatím nevyzkoušel odolnost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jde hlavně o ten systém ochrany hlavy MIPS, vyhledávám ho, protože jsem jednou na kole přes řídítka vzal ocelovou závoru přímo hlavou a vstal jsem jen otřesen a díky Mips systému (POC trabec) se vše absorbovalo a cítil jsem jen lehce krk. Takže od té doby vyhledávám jen ten Mips systém no... 🙂 Navíc výše zmíněná helma by měla být jedna z nejlehčích na trhu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jde hlavně o ten systém ochrany hlavy MIPS, vyhledávám ho, protože jsem jednou na kole přes řídítka vzal ocelovou závoru přímo hlavou a vstal jsem jen otřesen a díky Mips systému (POC trabec) se vše absorbovalo a cítil jsem jen lehce krk. Takže od té doby vyhledávám jen ten Mips systém no...  Navíc výše zmíněná helma by měla být jedna z nejlehčích na trhu. 

...taky kupuji nový škopek s Mips. Otřesy mozku vidím často.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helma je doma, jsem spokojený. Ještě jsem zahlédl rukavice (Level) s chytře všitým chráničem zápěstí, takže mám další cíl 🙂 Jen by mě zajímala vaše zkušenost, zda na sjezdovku prstové nebo bezprsťáky... výhody/nevýhody. 

814859-rukavice-level-fly-pk-black-w1920w.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sacíbagr napsal:

...a používám krátké. Ty Level výše jsou blbě kompatibilní s bundou, kde jsou vnitřní manžety, které se převlékají přes palec.

jsem taky zvyklí na kratší pod bundu, jen se mi líbí ten všitý chránič

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
před 10 hodinami, shaggy napsal:

A u vas v lete nevozia turistov ci cyklistov na kopce?
 

Přesně, já jsem za to rád protože s děckama máme zamluvenou chalupu za 14 dní na kola a tam ty vleky dost využíváme. Teď už jen ještě aby uvolnili ubytování :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda v létě lanovkám moc kšefty neudělám, bo chodím do kopců pěšky 🙂 ale je fakt, že na nějaký opakovaný sjíždění kopců na kolech nebo s děckama to pointu má. Nicméně dal jsem to lyžařského vlákna, takže mi spíš o zimní sezónu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, odjinud napsal:

Já teda v létě lanovkám moc kšefty neudělám, bo chodím do kopců pěšky 🙂 ale je fakt, že na nějaký opakovaný sjíždění kopců na kolech nebo s děckama to pointu má. Nicméně dal jsem to lyžařského vlákna, takže mi spíš o zimní sezónu...

Lidi jsou lenoši od přírody, by jsi viděl jak lanovky v létě frčí....jinak u nás lyžařská sezóna 3x s klukem v listopadu, stížnosti na krátké lyže, Ježíšek donesl nové dlouhé krásné, radosti moc, no a ještě na nich nestál...tož asi tak za nás 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to znám. Přítelkyně se asi po 10 letech odhodlala loni v březnu koupit ve výprodeji nový lyže, že ještě jako do Alp; ty zrušili cca 10h před odjezdem bo covid, a letos jsme na sjezdovkách nestáli vůbec.🙂

Aspoň, že bylo hodně sněhu na běžky i v Praze a okolí a ono přejet si na lyžích Karlův most byl taky zážitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...