Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Dosluhují mně běžky. Zatím mažu, ale kamarádi mě ukecávají na běžky s "mohérem", že je to pohoda. Jsem sportovní turista. Můžete mi někdo doporučit jakou cestou se vydat a případně typ na konkrétní běžky. V našich kopcích (Javorníky, Beskydy a okolí) se těžko hledá upravená stopa, je to určitě na klasiku, minimum bruslení. Skol R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jako s supinama, ale bez supin, nybrz s moherem. 
 

@vzduch asi bych se na to sel podivat a pobavil se v dobre prodejne. Jeste jsem na tom nejel, ale kdybych kupoval, tak urcite toto. Ale asi hodne zalezi jak jezdis a jak umis mazat. Anebo si to od tech kamosu pujc a vyzkousej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, nickolas napsal:

Jasne, ja, ty, Marosh, rozhodne chlupy. Marosh mozna radeji macky, co si budem. Ale manualne nadani sportovci muzou byt spokojeni i s mazanim. 

Tvl, Niko...Já stál na běžkách naposledy v Tatrách na lyžáku a to na hradě seděl ještě Husák...Takže běžky opravdu nee. Však to ani u mě nedá smysl. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 10. 2021 v 18:50, vzduch napsal:

Dosluhují mně běžky. Zatím mažu, ale kamarádi mě ukecávají na běžky s "mohérem", že je to pohoda. Jsem sportovní turista. Můžete mi někdo doporučit jakou cestou se vydat a případně typ na konkrétní běžky. V našich kopcích (Javorníky, Beskydy a okolí) se těžko hledá upravená stopa, je to určitě na klasiku, minimum bruslení. Skol R.

Já nato taky koukám a jsem na tom jak Ty a nemůžu si vybrat. Ty mohérové pásky, co mám načtené, jsou spíše na pevný povrch (sníh) a také se musíš i o ně trochu starat (nanášení vosku – třeba sprej, nebo i výměna za nové). Nemám s tím sice zásadní problém, jen s tím bude víc práce a také člověk bude muset dávat pozor, aby byla souvislá sněhová pokrývka. Jak si s tím výběrem daleko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona letos bude nějaká sezóna? 🤔

Nechci malovat čerta na zeď - ale očkování-neočkování, bureš nebureš: už zase na nás z beden vylejzají loňští bubáci, třídy i školy se zavírají do div ne morové karantény a plošně se nařizují slintáky, "i kdyby to mělo zachránit jediný život!!!"  ...takže si radši ani nechci představovat jak se při tomhle Déjà vu musí cítit (nejen) provozovatelé zimních areálů nebo horských penziónů -_-

03-26-2012.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...