Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Zdravím, přátelé,

chtěl bych si pořídit nové běžky s mohérovým pásem (líbí se mi např. značka Fischer) + vázání a nové boty. Věděli byste o nějakém dobrém obchodu, kde by mi byli schopní poskytnout kompletní servis — široký výběr, zboží skladem, instalace vázání atd. ideálně v Praze nebo Ústí n. L.?  Nechce se mi tohle řešit přes eshopy.

Děkuju předem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cira Fischer to úplně nutně být nemusí, spíš jsem chtěl doporučení na nějaký obchod. V Praze je obchodů mraky, nikde to neznám a chtěl bych doporučení, kde třeba začít. Jinak díky za reakci.

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice stal tri a pul litru, ale ani korunu nelituji. Zatim provizorne, v lete se bude predelavat komora, tak ho lupnu na zed a pa pa mokry lyzaky, boty a rukavky. Jsem nadcenej 🙂

63F95552-D5B7-4211-B760-5AE5413B24BB.jpeg

222083C6-02B0-4AAF-955F-0AF05229414A.jpeg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, alky napsal:

Dneska se zadařilo. Po několikadenním snežení dnes ráno prašánek a k tomu slunce. Zítra straší oblevou...🙄

IMG_20220203_092319[1].jpg

IMG_20220203_092423[1].jpg

U nas podobne. Rano vyzeralo na snezenie ale potom sa tak vycasilo, ze chvilami az uplne azuro. Dalo sa veru ist podupat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera zjistil, že mi prasknul skelet na tourových přezkáčích..to jsem docela naštvanej, boty mám 3 sezonu a jenom samý trable: bootfiting se ani napodruhý nepovedl, mám bodový otlaky na nártu, pak mi už 2x upadla horní přezka - naštěstí vždy našel, protože stojí litr, a ted tohle... moje příští boty scarpy rozhodně nebudou.

IMG_20220208_194620[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používá tu někdo skialpové/freeride boty v kombinaci se sjezdovým vázáním? Jde to? Chci pořídit sjezdové lyže a rád bych  je používal s nynějšími lyžáky Scott Cosmos 3.  

Nebo jestli je možnost koupit kompatibilní vázání.  

test-av-scott-cosmos-3-crop1280.thumb.jpg.848b63614ff7988bc57154eff9b312a3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do klasického sjezdového se s botama na skialp nevejdeš. Díky vibramu jsou vysoké. Ta kombinace mi nevoní, ale Tvé důvody neznám.

 

Ještě to doplním: standardní skialp boty mají tvrdost 70-80. V takhle měkké botě se Ti bude rozjetá sjezdová lyže krotit hodně blbě. Lyže, vázko a boty musí tvořit uměřený celek. Je IMHO blbost to takhle roubovat. To už bych si koupil trošku těžší skialp lyže, a nějaké robustnější skialp vázko, který umí vyhodit špičku i patu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...