Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

No vida, to je pěkné vlákénko. Takže za mě lyže, na dopoledne a odpoledne dokavaď má člověk sílu, Völkl, na večer stále se zlepšující Blizzard, kterému prorokuji velkou budoucnost. Na sebe Descente nebo Goldwing, nekupovat zde, Goldwing není v Čechách téměř vůbec zastoupen a Descente zde nemá své nejlepší modely. Dřív jsem sázel Spyder, ale přešly na jinou svrchní látku a od té doby ho už nekupuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opýtám sa, jaké budete letos kupovat obutí ? Osobně se svěřím opět do náruče Salomon a vy ?

 

Ja som staromodny ako babicka, a vidim to znova na Dynastar. Akurat ale riesim GTX bundu a bohuzial moje potreby asi uspokoji len Ellis na Strande v Lon. Viete niekto kde sa daju dobre vybrat kvalitne GTX bundy? RockPoint ani Hudy moje chutky neuspokojili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Á lyžaři, to jste začali pěkně brzo, to mě chlapci těší, moc těší. Budu vás poctivě sledovat s čím přijdete. Inspiraci nehledám neb jsem vybaven, lyže jsem si nechal Völkl z loňska. Oblečení neměním, nemám důvod, mám dvě bundy Völkl, jednoho Descenta a Spidera. Většinu sezony odjezdím ve Völklu, když je superzima vytáhnu Spidera. Obutí závodní Salomon s možností vkládat různé plastové vložky do komínu, milá blbůstka. Mám je pár sezon, nehodlám měnit jsou bezva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznacne Kjus. Mel sem Spyder, Schöffel, Columbii apod, ale Kjus je sice drahej, ale fakt spickovej..

 

To si ale na běžkách, né? Aspoň tak ty hadříky vypadají a pokud je to tedy kvalitou dále než Spyder a spol., tak asi bomba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tAKY kJUS, MÁME HO NA PRODEJNĚ A OPRAVDU V SOUČASTNOSTI ŠPIČKA, kam se hrabe Goldwin, spider je podle mě ted trochu mrtvější, ale kdo ví za dva roky:)

 

 

jednoznacne Kjus. Mel sem Spyder, Schöffel, Columbii apod, ale Kjus je sice drahej, ale fakt spickovej..

 

Posted Image

 

Posted Image

 

No vida, to je pěkné vlákénko. Takže za mě lyže, na dopoledne a odpoledne dokavaď má člověk sílu, Völkl, na večer stále se zlepšující Blizzard, kterému prorokuji velkou budoucnost. Na sebe Descente nebo Goldwing, nekupovat zde, Goldwing není v Čechách téměř vůbec zastoupen a Descente zde nemá své nejlepší modely. Dřív jsem sázel Spyder, ale přešly na jinou svrchní látku a od té doby ho už nekupuji.

 

Nemyslel jsi Goldwin, ten v čechách zastoupení má
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

To si ale na běžkách, né? Aspoň tak ty hadříky vypadají a pokud je to tedy kvalitou dále než Spyder a spol., tak asi bomba.

 

je to kvalitou nekde uplne jinde nez vsechno ostatni. v minus 25 mam na sobe jen gate bez termopradla - á 11tis, a termotriko, tenouckej rolak a bundu - á 21tis, a je mi teplo. proste mazec

 

kjus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to kvalitou nekde uplne jinde nez vsechno ostatni. v minus 25 mam na sobe jen gate bez termopradla - á 11tis, a termotriko, tenouckej rolak a bundu - á 21tis, a je mi teplo. proste mazec

 

kjus

 

Ja pouzivam Spydera a jsem na to stejne :-) U SPYDERa hodne zalezi z jake kategorie nakupujes. Pravda ale je, ze KJUS ma uzasne designy. Jednoduche a perfektni

Upraveno uživatelem snackmc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že ano.  KLIK

 

Ano, toto je dle mého závodní slalomka (kterou můžu vřele doporučit, protože jí mám). Ale snackmc psal SLX (klik) a nepsal SLX FIS. A z fotky se mi zdá, že ty lyže nemají plastové bílé špičky (což mají SLX FIS pro tento rok a měly to i ty loňské), takže si myslím, že to opravdu budou SLX, tudíž si myslím pořád, že to nejsou závodní slalomky :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílé, plastové FIS špičky kolegovy lyže nemají ani náhodou, takže máš pravdu, jakobych nic nepsal. Mimochodem, koupil sis pro letošek nová prkna ?

 

:) Nekoupil. Na těch Elánkách jsem loni najel cca 6 půldní (protože lyžuju jenom dopoledne), takže mně lyže pár let vždycky vydrží. Ale až si budu kupovat nový, tak to budou pravděpodobně zase Elánky, pokud něco nepokazí. Loni jsem absolvoval i martyrium výběru lyžáků, to bylo hrozný a ty co jsem vybral budu mít doufám mnoho let, protože to je pro mě utrpení, to zkoušení.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boty řeším delší dobu než lyže, ty koupím ještě týž den, ale s přeskáčema se vyblbnu. Prkna na jaře zase prodám, ale boty si nechávám, absolvují se mnou pár dlouhých sezon a proto musí být první A třída. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...