Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

tAKY kJUS, MÁME HO NA PRODEJNĚ A OPRAVDU V SOUČASTNOSTI ŠPIČKA, kam se hrabe Goldwin, spider je podle mě ted trochu mrtvější, ale kdo ví za dva roky:) 

 

Foxiku28-čko, vrtá mi hlavou, podle čeho soudíš, že je Goldwin špatný a v čem je tak dobrý KJUS ? Odpověď mě hodně zajímá, nečekám žádný podrobný rozbor, stačí mi jedna dvě věty. Díky moc předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pojmu machrindex se zcela zjevně rozcházíme. Pravdou je, že lyže Elan jsou ve vyšší třídě povětšinou zelené, ale jsou také označené písemně, tudíž ten, kdo chce může zcela snadno poznat, pokud umí číst, u stojícího lyžaře, který předtím sotva sjel sjezdovku, třídu prkna.

 

A jakže ten machrindex chápeš ty? Zcela snadno rozeznat tuto lyži od této? Asi jo, ale já nějak cizím lidem většinou na lyže nekoukám, protože mě nezajímají. Kolik lidí myslíš, že ví, že tyto lyže mohou být rozdílné? Každý stoosmdesátý?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foxiku28-čko, vrtá mi hlavou, podle čeho soudíš, že je Goldwin špatný a v čem je tak dobrý KJUS ? Odpověď mě hodně zajímá, nečekám žádný podrobný rozbor, stačí mi jedna dvě věty. Díky moc předem.

 

 

To jsme si nerozumněli, netvrdím že Goldwin je špatný patří stále mezi špičku, ale kjus je opravdu v detailech zpracování střihu a designu už o dost dál.Asi to vyznělo blbě to se omlouvám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zcela snadno rozeznat tuto lyži od této? Asi jo, ale já nějak cizím lidem většinou na lyže nekoukám, protože mě nezajímají. Kolik lidí myslíš, že ví, že tyto lyže mohou být rozdílné? Každý stoosmdesátý?

 

Ano lze. I kdyz maji stejny potisk, jsou vzhledove naprosto odlizne. SLX je sandvich konstrikce, coz se na prvni pohled jevi jako bezna "placata" lyze.

WaveFlex z vrchni strany vypadaji, jako by na sobe mely pricne zalaminovany vlnity plech :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Ano lze. I kdyz maji stejny potisk, jsou vzhledove naprosto odlizne. SLX je sandvich konstrikce, coz se na prvni pohled jevi jako bezna "placata" lyze.

WaveFlex z vrchni strany vypadaji, jako by na sobe mely pricne zalaminovany vlnity plech :-)

 

Bravo.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano lze. I kdyz maji stejny potisk, jsou vzhledove naprosto odlizne. SLX je sandvich konstrikce, coz se na prvni pohled jevi jako bezna "placata" lyze.

WaveFlex z vrchni strany vypadaji, jako by na sobe mely pricne zalaminovany vlnity plech :-)

 

Ano, a to běžný člověk pozná? Když je máš na noze, je na nich trochu sněhu apod.? Pozná to každý stoosmdesáty člověk, jak jsem psal. Normální lidi takový věci vůbec nesledují a takřka nikoho nenapadne, že je mezi těma lyžema nějaký rozdíl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, trošku to tu zbytečně řešíte. Za každou cenu něco říct. A pak příjdou posměšky. Někdy je lepší nereagovat vůbec. Prostě si pomyslet své a tečka. A to myslím pro obě strany elanstického SLX spektra.

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ver mi, ze zrovna tento rozdil je poznat hodne. Na fotkach to neni tak markantni, ale v realu tomu trochu snehu navrchu jeste pomuze a zvyrazni ten "vlnitej plech"

 

Však já vim, jak to vypadá v reálu, znám ty lyže obě. Přesto si myslím, že normální člověk ten rozdíl absolutně nevnímá.

 

Kucí, trošku to tu zbytečně řešíte. Za každou cenu něco říct. A pak příjdou posměšky. Někdy je lepší nereagovat vůbec. Prostě si pomyslet své a tečka. A to myslím pro obě strany elansitického SLX spektra.

 

Tak jo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ku.va, nebuďte takoví hnidopiši, horní deska wave, newave. Zaměřte se na pořádnou firmu, která takové joboviny nedělá.

 

Kazda znacka dela joboviny, aby sve lyze (nebo cokoliv jineho) prodala -vcetne tech, co jsou na obrazku :clap:

Nejdale to dotahl asi Atomic a Volkl se svymi prepinaci.

Klasicky sandwich zatim nebyl prekonan a verim, ze jeste dlouho nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

 vcetne tech, co jsou na obrazku :clap:

 

 

Potlesk se mi líbí, moje fotka, moje lyže.

 

 

 

 

to foxik28 - na Nordicu jsem se díval, jsou www stránky aktuální ?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...