Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Jsem myslel že se dopoledne místo práce sklouznu v Peci, zjistím situaci a o víkendu sem vezmu kluka....no skončilo to tak, že lyže jsou v autě, batoh na zádech a už si šlapu do kopečka 😅 Mrdel lidí, hlavně lyžáky, sněhové podmínky přímo strašidelné, no a ceny komentovat nebudu... Nic no, lyžování tímto jest pro mě asi uzavřeno, ale nikdy neříkej nikdy .

DSC_6251.JPG

DSC_6250.JPG

DSC_6246.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, eloga napsal:

Bramberk, něco otřesného... :smoke:

ta cesta krz je geniální... 🤠

Masakr, si myslím že hlavně lyžáky a malá děcka už nemají na těchto sjezdovkách co dělat. Prý horská služba zaznamenala zvýšený počet zranění poslední dny, diví se někdo? 😅

DSC_6265.JPG

DSC_6269.JPG

DSC_6260.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl dneska a do konce tejdne bejt v Ramsau am Dachstein na běžkách, ale vesmír se proti nám spiknul. Měli jsme jet čtyři, ale postupně dva odpadnuli pro různé nemoci, sníh už tam taky skoro neni, no vykašlali jsme se na to. Místo toho jsem dneska přehodil na autě zimáky a pokračoval v zajíždění nový motorky. Zimní sézona je definitivně v tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, semi001 napsal:

V sobotu jsem se vrátil, bylo tam fajn ;) 

Zillertal 3000

IMG_8997.JPEG

To vypadá fajnově tam 👍 Přemýšlím příští rok změnu, Dachstein West už máme za sebou 2x, tak se chci zeptat, pro děcka asi blbnutí dost tam co a sjezdovky? V jaké vesnici ubytování aby to bylo na kopec co nejlbíž, přímo Zillertal? Děkuji za odpověď :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, African napsal:

To vypadá fajnově tam 👍 Přemýšlím příští rok změnu, Dachstein West už máme za sebou 2x, tak se chci zeptat, pro děcka asi blbnutí dost tam co a sjezdovky? V jaké vesnici ubytování aby to bylo na kopec co nejlbíž, přímo Zillertal? Děkuji za odpověď :cheers:

Já byl takto prvně, takže obrovské nadšení :) Bydleli jsme v Junsu a parking jsme měli 3km, ale jezdí tam i skibus.. 

Projeli jsme v podstatě vše, mimo Hintertuxu.. Sjezdovky pecka, dětí tam bylo také hodně :)

Zillertal.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, semi001 napsal:

Já byl takto prvně, takže obrovské nadšení :) Bydleli jsme v Junsu a parking jsme měli 3km, ale jezdí tam i skibus.. 

Projeli jsme v podstatě vše, mimo Hintertuxu.. Sjezdovky pecka, dětí tam bylo také hodně :)

Zillertal.JPG

Supééér, děkuji moc za tip 👍 Teď koukám na Itálii, že ta záruka žluté koule už je také tu tam 😵‍💫 Kámoši tam byli tři týdny zpátky v Passo Tonale na týden a nesjeli si kvůli silnému sněžení a mlze ani jednou....crazy.

Snímek obrazovky 2024-03-18 144849.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, African napsal:

Supééér, děkuji moc za tip 👍 Teď koukám na Itálii, že ta záruka žluté koule už je také tu tam 😵‍💫 Kámoši tam byli tři týdny zpátky v Passo Tonale na týden a nesjeli si kvůli silnému sněžení a mlze ani jednou....crazy.

 

Tak to je k nasr... :) 

A to teď kolegové básnili, že v Itošce je vždy slunko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, my jsme byli před týdnem v Aprice (kousek za Passo Tonale, přes které jsme jeli) a dva dny ze čtyř sněžilo a pršelo, a tedy pořádně. Na druhou stranu, tolik sněhu (v 2300m.n.m. i ke 3 metrům) jsem tam nikdy nezažil a mělo to něco do sebe.

Upraveno uživatelem exell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, exell napsal:

Jojo, my jsme byli před týdnem v Aprice (kousek za Passo Tonale, přes které jsme jeli) a dva dny ze čtyř sněžilo a pršelo, a tedy pořádně. Na druhou stranu, tolik sněhu (v 2300m.n.m. i ke 3 metrům) jsem tam nikdy nezažil a mělo to něco do sebe.

Přesně, v kopcích musí mít člověk vždycky plán B. My jezdili s partou Itálii několik dlouhých let pravidelně a jeden týden také komplet out, ani jednou jsme se nesmekli, za to jsme poznali haldu barů a dobrých lidí 😆 Prostě plán B jak má být....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny zdejší spíš Slovenské odborníky, přes Velikonoce budeme v Tatrách chci aspoň jeden den lyžovat, radši T. Lomnici nebo Štrbské? Půjdu jen já a 7 letá dcera lyžuje slušně, ale černou v Lomnici asi nedá. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmic skor to vyzera na strbske, v lomnici tie spodne zjazdovky su uz skor na pasenie ovci ako lyzovanie (https://www.vt.sk/stredisko/info-o-stredisku/webkamery/tatranska-lomnica-904-m-nm)  Na Chopku (moje domace stredisko, vzdusnou ciarou cca 50km) je dobra lyzovacka az nad cca 1500mnm, spodne lanovky/zjazdovky su uz vypnute. Doporucujem ist lyzovat v den ked bude v noci aspon trosku mrznut a byt hned 8:30 pri turnikete, to mas sancu na 2-3 hodiny dobrej lyzovacky. Tohtorocny teply februar dal snehovym podmienkam celkom zabrat, vacsina slovenskych stredisk co lyzuju vo vyske cca 1000mnm koncili sezonu uz zaciatkom marca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@zacik ještě pár dní zpět jsem chtěl tu Lomnicu, no začínám vážně uvažovat o tom Štrbském, jezdil jsem celou sezónu Martinky tam to bylo cajk, no už jsou bez sněhu. Jak je to s parkováním na tom Štrbském? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@guzmic: celu velku noc poriadne nemrzlo, dokonca ani nad 1500mnm, takze sa nemozno cudovat ze to po hodine bolo total rozbite. Podla fotiek ste z toho vytazili maximum a tak to ma byt 👍👍👍

P.S. momentalne v tatrach snezi od cca 1000mnm, takze este nekoncime!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...