Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Kam dáváte v Praze čistit zimní hadry? Ty bundy stojí takovou raketu, že bych z nich měl dost nerad hadry na podlahu.

 

Po zimě čistit hadry ? Děláš na vleku ? Na některý bundy jsem nesáj´hl 20let. Pravdou zůstávává , že jich mám 12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar příteli Hasňo - co letos kuješ ?

 

A kolega Dali ? Klasicky Elan ?

Loni jsem uznal, že jsem vyzkoušel už všechno, co mě zajímalo a jelikož jsem se vrátil do Beskyd, kde bude třeba mít své lyže, jsem si je po mnoha letech koupil. Vzal jsem Elan SLX. V naší partě je tak nějak nejoblíbenější značka a mě taky sedly. Navíc jsem na ně dostal dobrou cenu. Jen jeden místní chronoskijař nám tu týmovou kombinaci Strolz-Elan letos ve Val Gardeně zkazí novýma Blizznama SRC. Aspoň, že má taky Strolzy. Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem uznal, že jsem vyzkoušel už všechno, co mě zajímalo a jelikož jsem se vrátil do Beskyd, kde bude třeba mít své lyže, jsem si je po mnoha letech koupil. Vzal jsem Elan SLX. V naší partě je tak nějak nejoblíbenější značka a mě taky sedly. Navíc jsem na ně dostal dobrou cenu. Jen jeden místní chronoskijař nám tu týmovou kombinaci Strolz-Elan letos ve Val Gardeně zkazí novýma Blizznama SRC. Aspoň, že má taky Strolzy.

 

To musí být pěkný kokot s těmi bliznami...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Snow

 na letoček lsem pořídil univerzálky Salomon 175 cm R asi 15 nebo 16m. Obřaček mám ještě spoustu - 3x Stockli. 1x Elan, 1x Head, 1x Salomon. 

 

Zpráva pro Motyho mám pro tebe jedny Fis slalomky Elan bez vázání, jenom s deskou. Pokud máš zájem, tak se ozvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to letos vypadalo bledě, protože většina kamarádů má ouraz, ale jo, dopadlo to :clap:Gustafko, kamaráde, že pivko nejlépe chutná na Preseně, viď?  :cheers: Akorát že až konec března, nikdo dříve nemůže, tak trochu nevím jak to v Itálii bude se sněhem, všude docela bída letos.

post-364-0-46394700-1578651809_thumb.jpg

post-364-0-52645500-1578651813_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v Tonale loni nekdy v pulce brezna a uz tam bylo jaro. Nejlepsi pista Alpina se zrovna zavirala, jinak o zbytek furt zdatne bojovali, ale odpo to uz bylo hodne na kasi. Ale zase to slunicko tam.... v nejhorsim je tam ten ledovec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Byl jsem v Tonale loni nekdy v pulce brezna a uz tam bylo jaro. Nejlepsi pista Alpina se zrovna zavirala, jinak o zbytek furt zdatne bojovali, ale odpo to uz bylo hodne na kasi. Ale zase to slunicko tam.... v nejhorsim je tam ten ledovec.

Hm, myslím si to samé a letos to budeš ještě mnohem horší. Mám tam i jiné aktivity, mimochodem i to slunění jak píšeš....ledovec to jistí :-) Jsem zvědavý na jeho stav, byl jsem tam naposledy asi před čtyřmi lety a dnes to všechno mizí všude docela rapidně.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám na fotky (na datum) a byl jsem tam už koncem února... vzpomínám si, že průvodkyně povídala, že ještě 2 turnusy Čechů (ale po 5 dnech) a pak už tam jezdí jen Angličani. Že těm je to jako jedno, že nelyžují. :-) 

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak koukám na fotky (na datum) a byl jsem tam už koncem února... vzpomínám si, že průvodkyně povídala, že ještě 2 turnusy Čechů (ale po 5 dnech) a pak už tam jezdí jen Angličani. Že těm je to jako jedno, že nelyžují. :-)

Byl jsem v Tonale asi šestkrát a vždy v březnu, leden, únor byla většinou ještě hodně kosa na lyžování. Ale časy se mění :-( Angličany jsem tam nikdy nějak moc neregistroval, to si z vás paní trochu vystřelila, oni totiž nelyžují :-) Hodně Čehůnů, Rakušáků, Polínek, Rusů a občas nějaký ten vypasený Germán....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

mám dilema - Sella Ronda (Penia) nebo  Folgaria (Serrada)? Letos se rozhodujeme mezi těmito dvěma středisky, co Vám přijde lepší?

 

Jedeme počátkem března, 4 lyž. dny, jezdíme na pohodu, modré-červené sjezdovky, žádný adrenalin. Oceníme dobré počasí, "panoramata" :-), solidní lanovky.

 

Popisy jsem četl, ale i tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...