Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Tak cestovka New-Dama za Itálii zatím nechce vyplatit peníze a to 50% storno poplatků za zájezd (máme tři týdny zrušeno cca). Čekají jsk se k tomu postaví stát s kompenzacemi a Italská strana, že možná zaplatí i 100% zájezdu, tak to zatím beru jako pozitivum. Jaké jsou Vaše zkušenosti s proplacením lyžařského zájezdu do této doby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel na bookingu no refund, takze jsem se s nimi domluvil a pobyt presunul na pozdeji v tomto roce a alespon bychom se jeli nazrat. Pokud se situace neuklidni, tak asi penize uz nedostanu, ale na hodinkach uz jsem prosral vic, takze to nejak preziju. Ale nemam z toho radost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako přál bych ti těch 100%, to né že né, jen jsem skeptik...

Tak on to je mega průser jako dělo, takže já bych se klidně i podílel, protože s cestovkou jezdíme dlouhá léta a vždycky na pohodu. Sám jsem teď půl roku makal na projektu ohledně cestování, navíc bych se musel zadlužit na cca pět let a vzalo by mi to haldu času všechno, takže teď vidím přijít to o půl roku déle v jakém průšvihu jsem se mohl ocitnout. Naštěstí jsem to celé zazdil za pět dvanáct jak se říká. Takže 50% je ok pro mě, kluci z party už se mnou ale tolik moc nesouhlasí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme se nenechali vycukat a nakonec mi sami cca 5h pred odjezdem z CK volali, ze to vsichni zrusili, ze jsme jediny, kdo by jel a ze to rusi. Takze mne vrati vse. Kdybych to zrusil sam o hodinu driv, mam prd.

 

Kazdopadne to pro lyzarske CK nebude vesele pocitani, takze nerekl bych, ze budou vracet cokoliv nad ramec toho, co musi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme se nenechali vycukat a nakonec mi sami cca 5h pred odjezdem z CK volali, ze to vsichni zrusili, ze jsme jediny, kdo by jel a ze to rusi. Takze mne vrati vse. Kdybych to zrusil sam o hodinu driv, mam prd.

 

Kazdopadne to pro lyzarske CK nebude vesele pocitani, takze nerekl bych, ze budou vracet cokoliv nad ramec toho, co musi.

 

Jakou jsi měl cestovku že volali sami, nějákýho prcka? New Dama (fischer) úplně mrtvá, nedá se tam dovolat tak dobrých 14 dní, komunikace pouze emaily. Jinak v této situaci budou vracet těm co nedostali ještě vyplaceno za storna také plnou částku, což je fér. A pokud se nezlepší situace, ruším další dopředu naplánované a již zaplacené akce Rakousko, ještě jednou Itálie, Chorvatsko a Mennorcu, aůůůůů :helpsmilie:  Letos hezky pěkně na prdeli doma, a to asi doslova, hezky sami mezi vlky, i česká velkoměsta si nechám asi ujít než uvidím nějáké výrazné zlepšení situace ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CK Vikend. Mala CK, ale na lyze uz jsou docela znami. Byl jsem s nima asi uz 3-4x a vzdy spokojenost. Ale behem koronakrize taky meli na webu, ze jim mas psat mail. Docela to chapu, vidim to tak na kancl 3x3 metry, tam 2 zensky a sype se jim to pod rukama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda doufam, ze do leta bude vse ok a Hvar nerusim. Ale me se to machruje, kdyz bydlim x let u jednoho borca, kteremu jen vcas napisu kdy chci prijet a zalohu neplatim...

Nicmene s ohledem na aktualni vyvoj, zavrene skoly, dost mozna budeme v lete sedet na prdeli, pac si dovolenou vycabrame ted na koronavirus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja chcu za mesic do Dubaje, nestraste, stacilo, ze sem neletel ted na Maledivy..

 

Dneska mi povídala žena, že nějaký kolega/zákazník zstal na Meledivách v karanténě. Z jejich ostrova se vrátil nějaký ital s nákazou a teď jsou tam na 14 dnů zavření. Mně by tam teda asi hráblo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja chcu za mesic do Dubaje, nestraste, stacilo, ze sem neletel ted na Maledivy..

No Dubaje bych se nebal, dneska jsem se bavil v praci s epidemiolozkou a rikala mi, ze sucho a teploty nad 38 to spolehlive zabije. A polud teplota nad 38 nevyleze, tak se sireni zastavi protoze vir prezije jen v radu minut.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Rohlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...