Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Co chaty, open nebo výdejový vokínko..?

...jak kde. Někde fungovala samoobsluha, někdo okno a někde bylo možno jen s obsluhou...ale já tohle moc nesleduji neb drtíme od brzkého rána do cca 14:00 a obědvám na apartmánu...pak střihám videa, servis, videocouching, drinking and gambling a spát.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

kedze som pako a vdaka korone som uplne zabudol, neni to niekto kto by vedel pomoct kupit sezonku do Jasnej/VT? na gopass.sk sa uz kupit neda...

P.S. na Slovensku sa zacina tento vikend, Donovaly dnes, Jasna zajtra

https://www.parksnow.sk/zima/lyzovanie-otvorenie_sezony.php

https://www.lanovky.sk/?page=rep&idb=2246&str=jasna&fbclid=IwAR0rQX5n4zKwqXdCT5O8gj27Z1J5yF0XJRbcEGcz7XmxhQng48skSHNBDyU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Před hodinou, Dali napsal:

Ahoj, děláš si strukturu sám válečkama? 

Já pořád skialpy. Je to dřina, ale už jsem si zvykl. Lepší než nic.

Ahoj souputníku

Ne, válečky to ručně nejde. Prkno se koupí, udělá struktura, race tuning hran, pec na vsáknutí impregnace...nebo ručně cca 30x namazat. U nás nikdo neumí vario strukturu, možná Vancoš. V podstatě ona na jeté prkna ani už nejde udělat...jsou křivá, ty tlaky na ně jsou obrovské.

Pracujeme ale na změně, respektive kamarád...aby šlo i dodatečně dělat struktury. u nás to nemá až takový význam, ale u crossu..tam jo.

Jestli pojedeme na Hlínovec, ozvu se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lyžích jsem si to občas dělal sám podle sněhu. Ale většinou se stejně jezdí na umělým ( takže led) a tam stačí min struktura. 

Poslední roky už to neřeším vůbec na ty masters ( dědkovský ) a hobby závody je to fuk.

Tak se ozvi až budete na Klínovci. Rád se podívám jak vám to jde.

Upraveno uživatelem Dali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...