Jump to content

Zimní sezóna a lyžařská výbava

Recommended Posts

před 2 hodinami, Petr11 napsal:

Afri zkus nákou rozumnou půjčovnu, půjčuji si lyže pro kluka vždy na celou zimu a platím nějak kolem dvojky + záloha. Lyže vždycky nový a na míru.

Ahoj, díky moc za tip. Půjčovnu jsem zkoušel kdysi dávno a řekli mi také s pojištěním okolo trojky. Ale zase u nás na nich řádí dvě sezony kluk a pak nastoupí do jeho holka. Dával jsem za poslední Nordicy asi 2.900,- a myslím, že je za pětikilo po čtyřech sezonách ještě v klidu prodám :guitar: takže mě se ta půjčovna ani snad moc nevyplatí si myslím....

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Potlesk se mi líbí, moje fotka, moje lyže.         to foxik28 - na Nordicu jsem se díval, jsou www stránky aktuální ?      

Nordicy a Blizzardy jsou poslední značky na kterých jsem nikdy nejezdil, jinak mám za sebou všechno i malé firmy.

ku.va, nebuďte takoví hnidopiši, horní deska wave, newave. Zaměřte se na pořádnou firmu, která takové joboviny nedělá.        

Letos budou podle me novy lyze levny. Uz loni jsme kupovali v breznu v Decathlonu novy za nejakych 60 % (no a pak jsme sedeli doma bo covid). Letos to bude jeste lepsi, tedy horsi, rekl bych...

Zdravím,

poprvé za svůj lyžařský život uvažuji, že bych strávil zimní dovolenou (jarní prázdniny-termín Brno) na horách v ČR? Má to smysl nebo je to masakr lidí? V úvahu připadá větší středisko, jako Špindl, Jánské lázně. Má někdo zkušenost?

Dík, V.

Pokud ti jde o noční život, hospody atd. tak OK.

V případě, že si chceš zalyžovat, tak bych řekl, že čím menší středisko, tím si líp zalyžuješ a menší fronty.

• 2 weeks later...

...letos supr podmínky. 1x Stubai - 5 dní...z toho 4 dni slunce...jednou hodně pipula, ale měli jsme trať, takže to šlo...no a pak 6 dní Kaunertal s 5ti denním azurem, no pipula, perfektní pisty. Po dlouhé době jsem byl na lyžích...nějaké Kastle a jsou supr a i nové skialp boty Salamon mi sedly....takže dobré, dobré. ..opráski hír.

A komu tím pomůžeš, soudruhu. ... 🙂

Do háje,já tady řeším, že snad po deseti letech nebudu mít ve Šlaďasu celoroční permici, a nejmenovaný provokatér si tady lebedí. 

před 1 hodinou, Sacíbagr napsal:

hodně pipula

positiv pipula..smajlink as jušula...? A jak se jezdí s rouškou na tlamě na lanovce, jak to řešej?

positiv pipula..smajlink as jušula...? A jak se jezdí s rouškou na tlamě na lanovce, jak to řešej?

...řeší. Je to blbé, ale na kotvách a sedačkách to sundám, ve velkých kabinách trpíš. V malých kabinách jedeš se svými, tak to taky jde.
Co chaty, open nebo výdejový vokínko..?

...jak kde. Někde fungovala samoobsluha, někdo okno a někde bylo možno jen s obsluhou...ale já tohle moc nesleduji neb drtíme od brzkého rána do cca 14:00 a obědvám na apartmánu...pak střihám videa, servis, videocouching, drinking and gambling a spát.
  • 2 weeks later...

kedze som pako a vdaka korone som uplne zabudol, neni to niekto kto by vedel pomoct kupit sezonku do Jasnej/VT? na gopass.sk sa uz kupit neda...

P.S. na Slovensku sa zacina tento vikend, Donovaly dnes, Jasna zajtra

https://www.parksnow.sk/zima/lyzovanie-otvorenie_sezony.php

https://www.lanovky.sk/?page=rep&idb=2246&str=jasna&fbclid=IwAR0rQX5n4zKwqXdCT5O8gj27Z1J5yF0XJRbcEGcz7XmxhQng48skSHNBDyU

• 2 weeks later...
před 13 hodinami, Sacíbagr napsal:

...struktura jede :-).

Ahoj, děláš si strukturu sám válečkama? 

Já pořád skialpy. Je to dřina, ale už jsem si zvykl. Lepší než nic.