Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Marfael napsal:

Díky za tipy na typy, kouknu na to. Ovšem, jak to tak pozoruju, jen tak se lyžovat stejně nebude, myslel jsem, že by to mohli na víkend pustit🤔

Tak tohle ale patří do vlákna Humor 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Můžete mi poradit model lyžařských brýlí s kvalitní ventilací, protože je budu využívat na skialp, a podmínka jsou fotochromatická skla a dobrá optika. Než utratím peníze za Oakley, jsou nějaké další možnosti? Třeba Scott je taky fajn?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, liskus napsal:

Zkus Julbo maji vychytany modely i pro skialpemoji106.png s dobrym odvetravanimemoji106.png
Ale to O na nich nenajdesemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

🙂 Už čekám na O, Julbo bylo po Scott třetí v pořadí 🙂  Od Oakley mám všechny brýle a vím, co od nich čekat. Když nesednou, tak mrknu na Scott, a potom ty Julba.

Není důležité jak lyžuješ, ale jak u toho vypadáš 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dotaz na místní snowboarďáky: můžete mi nějak obecně napsat značky prkna, vázání a bot, u kterých člověk nemůže sáhnout vedle? Sázka na jistotu? Díky, jsem šikovný začátečník, který se už jednou naučil sjíždět kopec, ale raději zůstal u prkýnek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, na skialp do přírody mám lyže a ten board bych chtěl na sjezdovky, když někdy půjdu. To jedině, že by mě to nějak chytlo, s prknem do volného terénu nemám ambice, ještě si dokážu živě vybavit jak mě bolela prdel z učení na prkně, takže až budu někdy na úrovni, že mě to na prkně bude na sjezdovce (české) nudit, tak potom budu přemýšlet nad splitem. 🙂

Potřebuji prkno 170cm (měřím 190)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...