Jump to content

Zimní sezóna a lyžařská výbava

Guest Snow
 Share

Recommended Posts

Zdravím, přátelé,

chtěl bych si pořídit nové běžky s mohérovým pásem (líbí se mi např. značka Fischer) + vázání a nové boty. Věděli byste o nějakém dobrém obchodu, kde by mi byli schopní poskytnout kompletní servis — široký výběr, zboží skladem, instalace vázání atd. ideálně v Praze nebo Ústí n. L.?  Nechce se mi tohle řešit přes eshopy.

Děkuju předem za pomoc.

Nechci Ti kazit iluze, ale v dnesnu situaci kdy od vyrobcu nic nechodi je na to Fischer asi nejhur. Budes rad kdyz tam najdes par paru lyzi na kramu. Vim o cem mluvim delam ve sportu.

Odesláno z mého Mi 9 Lite pomocí Tapatalk

@cira Fischer to úplně nutně být nemusí, spíš jsem chtěl doporučení na nějaký obchod. V Praze je obchodů mraky, nikde to neznám a chtěl bych doporučení, kde třeba začít. Jinak díky za reakci.

Edited by Kluk jako buk

Sice stal tri a pul litru, ale ani korunu nelituji. Zatim provizorne, v lete se bude predelavat komora, tak ho lupnu na zed a pa pa mokry lyzaky, boty a rukavky. Jsem nadcenej 🙂

63F95552-D5B7-4211-B760-5AE5413B24BB.jpeg

222083C6-02B0-4AAF-955F-0AF05229414A.jpeg

Edited by Roman I.

Dneska se zadařilo. Po několikadenním snežení dnes ráno prašánek a k tomu slunce. Zítra straší oblevou...🙄

IMG_20220203_092319[1].jpg

IMG_20220203_092423[1].jpg

před 22 hodinami, alky napsal:

Dneska se zadařilo. Po několikadenním snežení dnes ráno prašánek a k tomu slunce. Zítra straší oblevou...🙄

IMG_20220203_092319[1].jpg

IMG_20220203_092423[1].jpg

U nas podobne. Rano vyzeralo na snezenie ale potom sa tak vycasilo, ze chvilami az uplne azuro. Dalo sa veru ist podupat :)

Tak jsem včera zjistil, že mi prasknul skelet na tourových přezkáčích..to jsem docela naštvanej, boty mám 3 sezonu a jenom samý trable: bootfiting se ani napodruhý nepovedl, mám bodový otlaky na nártu, pak mi už 2x upadla horní přezka - naštěstí vždy našel, protože stojí litr, a ted tohle... moje příští boty scarpy rozhodně nebudou.

IMG_20220208_194620[1].jpg

Používá tu někdo skialpové/freeride boty v kombinaci se sjezdovým vázáním? Jde to? Chci pořídit sjezdové lyže a rád bych  je používal s nynějšími lyžáky Scott Cosmos 3.  

Nebo jestli je možnost koupit kompatibilní vázání.  

test-av-scott-cosmos-3-crop1280.thumb.jpg.848b63614ff7988bc57154eff9b312a3.jpg

Do klasického sjezdového se s botama na skialp nevejdeš. Díky vibramu jsou vysoké. Ta kombinace mi nevoní, ale Tvé důvody neznám.

Ještě to doplním: standardní skialp boty mají tvrdost 70-80. V takhle měkké botě se Ti bude rozjetá sjezdová lyže krotit hodně blbě. Lyže, vázko a boty musí tvořit uměřený celek. Je IMHO blbost to takhle roubovat. To už bych si koupil trošku těžší skialp lyže, a nějaké robustnější skialp vázko, který umí vyhodit špičku i patu.

Chtěl bych jedny boty na dva druhy lyží, no (teď mám skialpy a právě výše uvedené boty). 

Tím chci ušetřit místo ve sklepě a rovnou i peníze 🙂