Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Ty Elan Speedway 14 mi nějak nedají spát. No, ještě letošní sezónu dám šanci svým slalomkám Fischer RC4 WC a skicrossovým Dynastatrům ale ty Elany zapůjčím na vyzkoušení, když je tady tak chválíte.

Ale čekaje letos na sníh, jsem už neodolal skialpovým K2 SHUKSAN a tak čekám,vyhlížím první vločky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Tak to je fakt zima se blíží, právě jsem zatopil....Ale k těm lyžím, budu používat Salomon Axess 120 které jsem si koupil letos v únoru.Naprostá spokojenost a měnit už nikdy nebudu to vím jistě. Před tím jsem jezdil na nějakých bladech no name značky,taky nebyly špatné ale toto je jiné kafé.Tak že už se těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fakt zima se blíží, právě jsem zatopil....Ale k těm lyžím, budu používat Salomon Axess 120 které jsem si koupil letos v únoru.Naprostá spokojenost a měnit už nikdy nebudu to vím jistě. Před tím jsem jezdil na nějakých bladech no name značky,taky nebyly špatné ale toto je jiné kafé.Tak že už se těším.

 

 

Taky bych zatopil ale v bytě to prostě neklapne:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je tady to vlákno..

Žena (kvůli kolenu) a děti (protože je to baví) jezdí na prkně. Protože na lyžích nejsem dost "cool" a prkno prostě nedám (mám 194cm a vypadám jak dement, hlavně díky mým schopnostem..) chci nějaké Bigfooty. Zkusil jsem to a je to srandy kopec - nějaké tipy, když teď chci koupit něco na stálo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě nevím co budeme mít letos za novinky. Loni jsme dostali nas testování nějaké HEAD a Blizard. Ale tak nějak jak stárnu tak si to užívám spíš na nějakých slušných obyč lyžích neš na nějakých tvrdých race modelech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...