Přejít na obsah

Nosíte své vintage kousky?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tu značku vůbec neznám, vytáhni i helvetie prosím a něco k těmto bych prosil , rád se priucim.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/54081-panto-pilot-watch-1940%C2%B4s/?hl=panto

 

Helvetie až jindy, teď večer už jsem Primkovej, nachystal jsem si je na zítřejší vintage pátek. Vzpomínka na dědu.

post-24539-0-54674600-1412881355_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/54081-panto-pilot-watch-1940%C2%B4s/?hl=panto

 

Helvetie až jindy, teď večer už jsem Primkovej, nachystal jsem si je na zítřejší vintage pátek. Vzpomínka na dědu.

díky za doplnění, moc se toho k nim zjistit nedá, koukám, že od Karla:-))

no vzhledem k mému cenovému omezení zatím víc než Natalisy nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tyhle se mi líbí, barva cifru dělá hodně, cifr těch z cizího peří se mi moc nelíbí Jarda-prim

Jo, ty jsou moc zajímavé, málem jsem koupil čenou verzi, ale přehodili mne -_-

jedna ilustrační attachicon.gif9338A2010161-omega-dynamic.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty trakaře jsou památeční?

no já nemám ani po jednom dědovi nic, ale zase vnoučata pak budou mít památku na mne

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/54081-panto-pilot-watch-1940%C2%B4s/?hl=panto

 

Helvetie až jindy, teď večer už jsem Primkovej, nachystal jsem si je na zítřejší vintage pátek. Vzpomínka na dědu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarda_Prim: Ten hnědý cifr by mohl být na světle pěkný, ale tady ten má už nejlepší roky za sebou, což je trochu škoda. Pomohla by renovace.

 

Leštěnky by ani tak nevadily, ale musí se to umět :) 750 doláčů je podle mě dost vysoká cena, ale těchto modelů se moc neprodává, takže to někdo může dát.

Upraveno uživatelem Dzos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty trakaře jsou památeční?

no já nemám ani po jednom dědovi nic, ale zase vnoučata pak budou mít památku na mne

 Po nějaké době působení na tomto nakažlivém fóru jsem se vydal probrat věci po prarodičích. No a na dně dědova šuplíku jsem na ně narazil. Táta si pak na ně taky vzpomněl. Hodinář vyměnil pero, přikoupil jsem řemen a jaká je z nich paráda. Nosím je např. na Vánoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Po nějaké době působení na tomto nakažlivém fóru jsem se vydal probrat věci po prarodičích. No a na dně dědova šuplíku jsem na ně narazil. Táta si pak na ně taky vzpomněl. Hodinář vyměnil pero, přikoupil jsem řemen a jaká je z nich paráda. Nosím je např. na Vánoce.

no to se u mne nestane, paráda to je, mají něco do sebe,

matně si pamatuju dědu, jak každý večer cvičně mával rukou , měl nějaký ruský automaty (kde je jim konec), natahoval na další den :-)

jako děti jsme z toho měli srandu, to si pamatuji nejvíc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to a musím dát jednu z fotek těch Equadorských TV Omeg , spíše té ruky, protože na dalších fotkách už nevypadají tak strašně, tedy kromě ceny...

 

attachicon.gifVýstřižek.JPG

 

jsem si poprskal kafem monitor :lol2: :lol2:

no skoro jako moje ruka, akorát ještě nemám tolik bílých chlupů:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no skoro jako moje ruka, akorát ještě nemám tolik bílých chlupů:-))

 

Nedá mi to a musím dát jednu z fotek těch Equadorských TV Omeg , spíše té ruky, protože na dalších fotkách už nevypadají tak strašně, tedy kromě ceny...

 

attachicon.gifVýstřižek.JPG

 

jsem si poprskal kafem monitor :lol2: :lol2:

Pěkná ručka, taková opička. :lol2: Jestliže ty hodinky mají 40mm velikost bez korunky (píše v inzerátu), tak to má opravdu tlapu, nechtěl bych dostat facku :) :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...