Přejít na obsah

Nosíte své vintage kousky?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dneska jsem se po dlouhé době dostal trošku k sluníčku, abych vám ty tlačítkové mohl vyfotit všechny pohromadě. Nemůžu si pomoct, mě ta stará chrona prostě berou. Ty Dugeny mě přivedly sem na Chronomag a to jsem ještě netušil jak dopadnu. Na dnešek jsem pak vyvětral Provity.

Nádherná sestavička :-) Takhle pohromadě je to hodně pěkné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se po dlouhé době dostal trošku k sluníčku, abych vám ty tlačítkové mohl vyfotit všechny pohromadě. Nemůžu si pomoct, mě ta stará chrona prostě berou. Ty Dugeny mě přivedly sem na Chronomag a to jsem ještě netušil jak dopadnu. Na dnešek jsem pak vyvětral Provity.

moc hezké větrání :-)

pomalu se k tomu dopracovávám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastně jiné než vintage ani nenosím, jen mám každé ráno problém řešit které.... a to jsem měl před fórem jen jedny quartzky :-)

 

attachicon.gifDSC_0610.jpg

Hodně povedená sbírka.  :clap:  Ohledně hodinek to mám taky tak. Nosím jenom vintage, ty poslední nevintage co mám, půjdou teď z domu. Až se dokopu, tak to taky nějak nacvakám a zveřejním :).

 

 

 

Dneska jsem se po dlouhé době dostal trošku k sluníčku, abych vám ty tlačítkové mohl vyfotit všechny pohromadě. Nemůžu si pomoct, mě ta stará chrona prostě berou. Ty Dugeny mě přivedly sem na Chronomag a to jsem ještě netušil jak dopadnu. Na dnešek jsem pak vyvětral Provity.

Před touto sbírkou smekám :eek: . Tomu říkám promyšlená koncepce a důkladný sběr ... navíc v parádním stavu, žádné křápy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně povedená sbírka.  :clap:  Ohledně hodinek to mám taky tak. Nosím jenom vintage, ty poslední nevintage co mám, půjdou teď z domu. Až se dokopu, tak to taky nějak nacvakám a zveřejním :).

 

Díky a to jsem původně chtěl jen jedny mechaniky, pak radši automaty... pak nějaké s datumem, ten je přeci důležitý a nakonec taky den, to se přeci taky hodí :-)))) Je to opravdu nemoc, kolkrát se musím držet, abych zase něco nekoupil ;-).

 

U vintage kousků je navíc výhoda, že si můžu dopřát kvalitní hodinky a značku za docela levný peníz, tedy když opomenu mé zděděné letecké Omegy, ty bych si jen tak dopřát nemohl ;-)

 

A to mám ještě dvoje kapesky - jedny ve zlatě a jedny ve stříbře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné. :)

Už jsem se bál, že jsi na nás zapomněl. :)

 

P.S. To bych měl dilema, co dříve na ruku. :)

 

Které máš nejraději?

nejlépe sedí na ruce Eterny Kontiki 10 a Omegy Cosmic

z prvního boxu Natalisy a Formidy Chrona

a nezapomněl dělám střechu na garáži a včera jsem to fotil až za tmy, tak to nešlo použít

post-20203-0-66024700-1417000221_thumb.jpg

post-20203-0-48504800-1417000228_thumb.jpg

post-20203-0-29724700-1417000238_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...