Přejít na obsah

Nosíte své vintage kousky?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Kdykoli jsem neco zredukoval, hned jsem koupil neco jineho. Je to zavislot hodna lecby :-). Rizikem je i velmi snadne sireni - ja v praci nakazil dva kolegy a dokonce i kolegyni :-). ISIS by mel pouzivat jine techniky, kdyby masivne rozsiril chronomagorii, cela evropa je uz davno na kolenou ;-).

 

Fakt bys uvazoval o redukci? Ja mam problem poustet kazdy kus....

Jen něco půjde z domu, to hlavní zůstane. :)

 

Nekecej, redukce? Stavíš barák, kupuješ byt? Nebo se ženíš ? :lol2: :lol2: Pokud něco z toho nebo i v kombinaci je pravda, potom gratuluji !

Něco takového. :D  :lol2:  A děkuji. :)

Ale jen lehká, tzn. tak 5-6 kousků dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

vychytaný jako ďas, vše v souladu, krása

 

Díky kluci za vesměs kladné reakce. Cvakl jsem to ještě jednou více ze předu a z větší dálky. S ad to bude takhle vidět líp ... S kerkou už teď pravda těžko něco udělám. Hold to zůstane takhle.... Jinak aby bylo jasno, já jsem s tím velmi spokojen. Jak s řemenem tak s celkovým pocitem z té kombinace. Jen jsem se chtěl prachsproste pochlubit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci za vesměs kladné reakce. Cvakl jsem to ještě jednou více ze předu a z větší dálky. S ad to bude takhle vidět líp ... S kerkou už teď pravda těžko něco udělám. Hold to zůstane takhle.... Jinak aby bylo jasno, já jsem s tím velmi spokojen. Jak s řemenem tak s celkovým pocitem z té kombinace. Jen jsem se chtěl prachsproste pochlubit :-)

 

Kombinace je absolutně super a ladí i s tou kérkou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušný progres, Martine. :)

Pamatuji si, jak jsme oba začínali Primkama a Poljotama. :D

 

:) taky jsem dneska vzpominal...ja Primky a Poljoty jeste mam :D

 

Ale nastupuji na Tvou cestu, mene kvalitniho, nez plnou kabelku

Upraveno uživatelem Rodkopf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) taky jsem dneska vzpominal...ja Primky a Poljoty jeste mam :D

 

Ale nastupuji na Tvou cestu, mene kvalitniho, nez plnou kabelku

 

Cestu méně kvalitního? Náhodou, já si myslím, že AP jsou kvalitou super ;-) :-). ...a nemít plnou kabelku, Jak se poznáš s kolegy z chronomagu :-).

 

A teď k tématu.. Ty AP jsou vážně super. Koukám, že všichni nějak postupují nahoru a já se zasekl na nižším stupni... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Astrographic jsem taky několikrát chtěl, ale zatím to nevyšlo. Máš tam ten strojek s frekvencí 36000 ?

Ta vteřinová tečka je perfektní !

 

 

 

Dám je i sem. Včera i dnes na ruce.

Jedná se o rodinné dědictví, myšleno doslova. Jenomže svoji sbírku IWCček jsem před rokem rozprášil a teď se mi už nehodí do kolekce. Tak koketuji co s nimi. V podstatě sbírkový stav. Až na korunku, kde si nejsem jistý, je vše původní a origo. A hlavně stojek cal. 89 je značený jako regulovaný do 5 poloh. To je dost raritní, protože drtivá většina strojků této řady to nemá uvedeno vůbec, a pokud má, tak regulované "jen" ve 3 polohách. Takže babo raď :).

 

post-27970-0-95014000-1508413125_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...