Přejít na obsah

Nosíte své vintage kousky?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

 

Tak snazim sa :) . No a ako moja polovicka hovori, moj problem je v tom, ze len hromadim a nicoho sa nezbavujem....

 To znamená že udržuješ cenovou hladinu na trhu stoupaš ve vážnosti spolu soudruhu zajimajicich se o tento koníček... Tedy aspoň u me tomu tak je,i když to není můj šálek kávy tak poklona, máš velmi zajímavý kousky...rád to tady sleduji a děkuji za tvé fotky, i za ostatní, věřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snazim sa :) ...moj problem je v tom, ze len hromadim a nicoho sa nezbavujem....

Mám to stejně - vše, co jsem zatím koupil, stále mám a těší mě to. Možná proto, že na hezký kousek jsem si uměl počkat. Dál jsem poslal (zatím) pouze pár hodinek a jen proto, že se naskytla příležitost pořídit tytéž v ještě lepším stavu. Zpočátku jsem se docela rozjel, hromadění jsem však už před delší dobou musel omezit, nejsem Rotchild...  :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel vinážní Omegy momentálně nemám, ale v pondělí jsem trochu vyvětral Suby od mé oblíbené Avie:)

Tyhle vidím poprvé. Ta oranžová je pěkně ostrá - a to jsem si myslel, že na Doxy Sub a Seiko Monster nic nemá  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle vidím poprvé. Ta oranžová je pěkně ostrá - a to jsem si myslel, že na Doxy Sub a Seiko Monster nic nemá  :)

 

Nojo, tahle oranžová je fakt skoro reflexní. Mám je v katalogu z roku 1969 pod názvem Avia Marino, což byla jejich potápěčská řada. Ale jako Marino jsem je nikdy neviděl, vždycky jen pod názvem Sub Aqua. No a scháněl jsem je docela dlouho, ale na konec se zadařilo:) Jo a ceníkovka byla v roce 1969 30 Liber:)

post-37091-0-39143800-1585844757_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...