Přejít na obsah

Nosíte své vintage kousky?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 7,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Téměř padesátileté SEIKO 3803-7080, stejně staré jako já (1973) - úžasný neustále barvy měnící "morpho" ciferník, sklo zabroušené do nestandartního "diamantu", po full servisu a jedou jako zamlada 🤗 Radost je nosit, takže dnes tu mám "japonský den" 🇯🇵 ...

 

Seiko 1973.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, špelda66 napsal:

@MaSpěkný, škoda, že není původní náramek

dej nějaký detailnejší fota číselníku a skla

před 4 hodinami, M3maniac napsal:

Jojo, to si zaslouží víc fotek 😉

Díky. A vím, zaslouží si to lepší fotky, ale já prostě detaily fotím jak prase 🐷. Samozřejmě jsem blejsknul i je, ale vážně nemám talent a nechtěl jsem je sem radši ani dávat a dělat ostudu. Ale abyste neřekli, tak je sem šoupnu (a prosím o shovívavost🙂) ...

Original tah to nemá, to vím, ale já zase nejsem tak "ortodoxní", aby musely mít i tehdejší sponu. Asi by se někde naskytla možnost, ale upřímně - tohle jsem neřešil a neřeším. A když jsem tehdy pátral, origo se mi - přiznám se bez vytáček - ani moc nelíbil. Rozumím, že to třeba někoho pohorší, ale já mám ty hodinky pro radost a stejné "mládí" se mnou, nekompletuji přesného "veterána" včetně "1973 osiček" 😉 Ale vážně -  náhradní origo-sklíčko jsem si nicméně raději pořídil, často hodinky někde ťukám, například o garážová vrata (a pak strašně nadávám, že jsem kokot), a představa, jak to někde fláknu s tímhle atypickým sklíčkem, byla prostě děsivá 😬⌚...

001.jpg

002.jpg

003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...