Přejít na obsah

Nosíte své vintage kousky?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Děkuju ti, ani jsem nevěděl, že jsou i v tohle provedení! :notworthy: Ale já toho ještě nevím... :frusty:

 

A jeronimo promine... jsou hezší než automaty ;-). I když on má perfektní číselník, původní.... ten můj už prošel renovací. Jinak Doxa grafic jsou hodně vyjímečné hodinky, mají tu i vlastní vlákno. Narazit na ně v prodeji je celkem oříšek. A já ty své sehnal na Aukru jen za 1800,- ...to byly časy :-)

 

tady máš celé vlákno, včetně fotek http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/60213-doxa-grafic/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeronimo určitě promine. :)

Na to vlákno jsem uplně zapomněl. Už rok se nemůžu dokopat k tomu nechat si spíchnout na ně nový řemen. Je tam nějaký obludný rozměr 23 na 14 mm. Mám tam  Hirsch, který tam ani nepasuje ani už se nedělá. Pak je musím lehce líznout, neboť se někdo pokoušel o nějaké matování pouzdra, nevím proč. Prostě kovářova kobyla chodí bosa. 

Ano, ty časy už jsou bohužel dávno nenávratně pryč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem rád, že Jeronimo promine, nerad bych ho teď před srpnem něčím urazil ;-). Ty máš rozteč nožek 23 mm?! To je docela dost. Jaký je rozměr hodinek? Já, že mám u svých klasicky 20mm. Jinak ona ta rozteč 23 na 14 vypadá děsivě, ale na ruce je to pak docela pohodlné. Né že bych to nosil :-), ale pohodlné to je. Říkal jsem si, že se mi ta matná na pouzru nějak nezdá, ale pak mě napadlo, že jsi je vzal asi do pucu a místo lesku na oslepnutí zvolil mat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Já věděl, že se ozveš. Jen jsem netušil, že tak brzy. :D Grafiky jsou parádní. Poslal mi je jeden vážený člen na lehký lifting a už zůstaly u mě. Nejsou to jediné vintážky, kterých jsem se takovým způsobem zmocnil. 

 

Edit: Tak přidám ještě jednu.. 

Jo, sednou Ti moc pěkně. Asi jsem je neměl na ten lifting posílat :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...