Přejít na obsah

Nosíte své vintage kousky?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Ano, tohle je podle mého gusta. Díky pouzdru jsou to oboje poměrně výrazné hodinky a s koženým řemenem jejich krása vynikne. Jak by řekl soudruh nadporučík Mazurek, tak je to spravne, tak to ma byt. :) Znovu opakuju, každý má(me) jiný vkus, ale mně ses do něho trefil. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gombo, nerad bych se pletl, ale obávám se, že tyto SORNA World Time nejsou vintage, jen se tak snaží působit, nakonec na ebay to čestnější prodejci uvádějí přímo...

No bohuzial(pre mna)mas pravdu.Trocha som poguglil a je to tak.Kupoval som ich na znamom chrono portali ako NOS zo 70tich rokov.Len neviem ci sa mam traz hnevat na seba(ze som si to nepreveril pred kupou),alebo na dotycneho predajcu,ze zavadzal...

Su to funglace a teraz vo mne klove ich otvorit a pozret,co je v nich za strojcek.Stale som ale na tom lepsie,ako kamarat(uplny analfabet,co sa tyka hodiniek),ktory dal za jedny z "dedicstva po dedovi"(maju aj primeranu patinu),dva mesacne platy a tesil sa ako zarobi.Mieso kupy Mexikoplatz Vieden.Prisiel sa kumne pochvalit a ked som mu povedal co kupil,tak ich chcel rozslapat.Zostali teda umna ako memento...

post-61962-0-28374500-1545539988_thumb.jpeg

post-61962-0-81424500-1545540002_thumb.jpeg

post-61962-0-16665500-1545540025_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Gombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bohuzial(pre mna)mas pravdu.Trocha som poguglil a je to tak.Kupoval som ich na znamom chrono portali ako NOS zo 70tich rokov.Len neviem ci sa mam traz hnevat na seba(ze som si to nepreveril pred kupou),alebo na dotycneho predajcu,ze zavadzal...

Su to funglace a teraz vo mne klove ich otvorit a pozret,co je v nich za strojcek.Stale som ale na tom lepsie,ako kamarat(uplny analfabet,co sa tyka hodiniek),ktory dal za jedny z "dedicstva po dedovi"(maju aj primeranu patinu),dva mesacne platy a tesil sa ako zarobi.Mieso kupy Mexikoplatz Vieden.Prisiel sa kumne pochvalit a ked som mu povedal co kupil,tak ich chcel rozslapat.Zostali teda umna ako memento...

Kde že to ten kamarád nakupoval?

Dva měsíční platy jsou cca 2t eur to he snad blbý vtip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vo Viedni kde sa schdza z jedneho mosta je taky placek(parcik)kam sa chodia vencit psy.Tam ich kupil aj s pribehom.Povedal mi,ze dal za ne dva platy.Bolo to sice uz davno,ale ako som povedal.V hodnikach sa nevyznal a nevyzna a myslel si,ze robi kseft zivota...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...