Přejít na obsah

Sberatelstvi - modely aut a motocyklu


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

pokud mát o přibližovadlo cca 12 metrů tak model bude asi 140mm, to je více než krabička od sirek :)

A nebo za ostřejší prachy resinový a větší zde: http://shop.foxtoys.cz/1-43-autobusy/karosa/

to je sice vsechno moc pekny ale potrebuju citybus...... ten prtavej je ke vsemu na hovno udelanej..... ma jinde predni svetla a ten hrb nad prednim oknem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak, kdyby jsi našel stavebnici a ne hotovej model, tak se s tím dá něco dělat,

spousta lidí staví na zakázku, za svých mladých let jsem si tím vydělával než mě začaly

zajímat holky :) Zkus se poptat na modelářským fóru, budou i vědět kde se ten bus dá sehnat

a určitě někdo na zakázku staví. Nabídl bych se, ale už v tom asi tak 20 let nejedu,

tohle byl poslední kousek co jsem tenkrát dělal (pro sebe), 1/32.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

taky sem lepil, skládal, barvil ..... modely z družstva Směr :) ..... nedávno sem si koupil eurofighter, štětce, barvy ....asi za trojku komplet .....

 

no .... už na to nemám, tak sem to přesunul na mladýho, kterej se na to v půlce vysral

 

ad citybus .... chci to jako dárek, takže bych rád koupil něco hotovýho, ale možná to pořeším Škodou RTO ..... těch je všude dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Tak zkus dneska nebo zitra eday v Butovicich. Tam bude autobusu habakuk.

jo ... už mi to říkal mladej, ale nemám auto a metrem bych se ztratil

 

*tak jedu .... mladej mi ukaže cestu a já mu zaplatím vstupný .... to je fér

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...