Přejít na obsah

Sberatelstvi - modely aut a motocyklu


Doporučené příspěvky

valderek

prosím tě, proč máš Favorita v podobě VB? Máš k VB nějaký osobní vztah? Teda sorry za dotaz, ale mi to osobně přijde jako děkovný aplaus zákroku na Národní a podpora StB.... , no.

Já mám doma F 136 klasiku, tu barvu, co jsem si v roce 90 kdysi zakoupil a pak zase poslal do světa....

To mi úplně stačí. Reinkarnace esenbáků na domácí polici nebo ve vitríně mi přijde nevhodná viz film Svatba jako řemen... Historku se soudruhy příslušníky VB hned první den, co jsem to auto kdysi koupil, až jindy.... B)

:cheers:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VB modely jsou u řady sběratelů dost v kurzu. Sám žádný nemám - necítím potřebu si esenbáky připomínat. Na druhou stranu ale... Lidi si slepují letadýlka Luftwaffe nebo tanky Rudé armády jako symboly určité doby, kterou nelze smazat. A nemusí to nutně znamenat, že by se jim po válce stýskalo.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

siwi

tak ono to nejsou na VB úrovni jen modely, ale i různé kreatury rádoby veteránů že, bo u nás je automotonárod velmi kreativní. 

 

murphy97

asi moc rozumět nebudeme, nicméně bych sdělil, že ta slečna s květinkou mi nebere. Tak nakonec zpátky k těm modelům.

Když čerti, chlupatý, mlíkaři,   opicajti,   čingoši atd. tak pořádný, aby to mělo říz, Carabinieri. B)

Landrover Freelander 1/43, Burago.

 

 

 

WP_20200630_002.jpg

WP_20200630_005.jpg

 

Upraveno uživatelem eloga
edit obr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



siwi
tak ono to nejsou na VB úrovni jen modely, ale i různé kreatury rádoby veteránů že, bo u nás je automotonárod velmi kreativní. 

...
 


No, to souhlasím. Ale o tom ten původní příspěvek nebyl.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 29. 6. 2020 v 19:22, eloga napsal:

valderek

prosím tě, proč máš Favorita v podobě VB? Máš k VB nějaký osobní vztah? Teda sorry za dotaz, ale mi to osobně přijde jako děkovný aplaus zákroku na Národní a podpora StB.... , no.

Já mám doma F 136 klasiku, tu barvu, co jsem si v roce 90 kdysi zakoupil a pak zase poslal do světa....

To mi úplně stačí. Reinkarnace esenbáků na domácí polici nebo ve vitríně mi přijde nevhodná viz film Svatba jako řemen... Historku se soudruhy příslušníky VB hned první den, co jsem to auto kdysi koupil, až jindy.... B)

:cheers:

Mám to jen a pouze jako diorama :) Nemám k tomu žáden vztah :) A komunista opravdu nejsem :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Kromě těch, co kupují hotové modely, jsem tu zaregistroval i pár modelářů, tak rozšířím jejich řady s Volvem 240 Turbo ze seriálu ETCC, vítězné auto z Hockenheimu 1986.
Stavba
Galerie

20200807_154559_resized_2.jpg

20200807_154846_resized_2.jpg

20200807_155018_resized_2.jpg

Upraveno uživatelem antitomas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...