Přejít na obsah

Sberatelstvi - modely aut a motocyklu


Doporučené příspěvky

Tak jsem se přeci jen rozhodl,že sbírku pustím dál. Je škoda, aby autíčka jen tak ležely v krabici...

https://forum.chronomag.cz/topic/22703-sberatelstvi-modely-aut-a-motocyklu/page/73/

Asi prodej jako komplet. Můžete mi poradit, za kolik to pustit? Na FB v nějaké skupině jsem zkusil od 10k...

 

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neblbni, uskladnit pár krabic nemůže být takový problém. Na prodej ted není vhodná doba a když to začneš rozprodávat po kuse, zbyde Ti spousta " bezcených ". když to prodáš za levno, bude Tě to mrzet a za chvílibse stejně někde objeví po kusech. 

Jinak : www.modelbazar.cz, nebo výkup modelů v Benediktýnské v Praze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Dráteník napsal:

Ale Irwinek má pravdu, tohle by byla škoda pustit. Navíc dcery mohou mít syny, takže vnuci by to mohli ocenit.

Njn, dcerám je 5 a 8...to fakt nemá cenu. Sem se s tím už nějak smířil. Navíc teď už jsou nějakých 20 let v krabici ve sklepě u našich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 11. 2020 v 20:05, Oplt napsal:

Hoď to do popelnice, když ti to překáží 😆

Obávám se, že i ty mí papíráci tak později v záchvatu nějakýho malování/úklidu skončí. Už to, že jednu vystřihovánku jsem tu překládal rozpracovanou 7 let, než jsem se dokopal to dokončit, považuju za malej zázrak. Ale teď mám po čase zase vystřihovací období!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Radik napsal:

Obávám se, že i ty mí papíráci tak později v záchvatu nějakýho malování/úklidu skončí. Už to, že jednu vystřihovánku jsem tu překládal rozpracovanou 7 let, než jsem se dokopal to dokončit, považuju za malej zázrak. Ale teď mám po čase zase vystřihovací období!

Dobrá rada nad zlato - nemaluj/neuklízej 😄

před 36 minutami, Gustaf napsal:

Tak autíčka už jsou fuč.....snad budou dělat radost..  

😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...