Přejít na obsah

Sberatelstvi - modely aut a motocyklu


Doporučené příspěvky

Ty burzy jsou o náhodě , asi jako všechny blešáky a burzy.Mají tam toho poměrně dost , ale zrovna tyhle Mercedesy jsem tam neviděl.A to jsem ty 2 sály obešel 3x :lol2:

 

Ale podívej se na e-shop Mercedesu ČR , mají tam sekci modely , ostatně jako většina automobilek. Občas mají nějaké akce,když se jim to ve skladech hromadí , a to se dá něco za rozumný peníz pořídit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vicomt: Díky za ten tip na e-shop Mercedesu. Budu ho sledovat a třeba se na mě usměje štěstí.

@Murphy97: Pokud jde o SAAB, prostě ho stihl stejný osud jako celou řadu jiných malých výrobců. A nic na tom bohužel nezmění ani fakt, že vyráběl kvalitní a v mnoha směrech průkopinická auta. Stejně tak můžeme sborem brečet nad osudem Tatrovky, Borgwardu, Roveru, Austinu, Talbotu... našlo by se jich hodně. 

 

A díky za uznání  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy vám, sběratelům prťavejch měřítek, fakt závidím ty možnosti- co se týče prostoru, cen, atd....mně model stojí ranec, zabírá spoustu místa, a ještě k tomu desítky krabic, který taky není kam uskladnit...ale zase miluju ten pocit vzít ten kus železa do ruky a zkoumat ty neskutečný detaily......každopádně to máte ale kluci pěkný, vždycky mě ty detaily i na pár centimetrů dlouhých modelech překvapí, občas si zahrávám s myšlenkou založit sbírečku malých formulek, ale to už by bylo asi moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sashator: To máš pravdu. Mám ještě pár osmnáctin a je to krása. Jestli máš nějaký fotky, tak se pochlub.

bohužel teď není čas ani možnosti, ale něco je tady (roky jsem to ale neaktualizoval), no a jak jsem psal na začátku vlákna, krom muscle cars jsem začal ještě sbírat CMC (závodní verze z 50.let)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

siwi : ani jsem Ti včera nepochválil fotky , fakt pěkný , ať už hodinek nebo autíček .

 

Tak Burrago  je spíš taková značka pro děti na hraní , i na těch 1:18 to je vidět , že to není úplně ono. Když si postavíš vedle sebe 1:18 od Minichamps a Burrago , tak provedení interiéru je úplně někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edas : Jj , Alfičky jsou taky pěný , a pokud Ti stojí jedna v garáži :)

 

sashator : máš to super , už jsem na to koukal dřív , ale osmnáctiny jsou na místo už dost velký , to bych nedal .

 

Honza.manta : Honzo co to tam máš za 1:43 ?

 

 

Jednou Lancia Stratos a samý Manty - jak jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...