Přejít na obsah

Sberatelstvi - modely aut a motocyklu


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Murphy97 napsal:

Alespon jsi poridil fichtla, ale ja toho fichtla vymenil v 17 letech za dzinovou “plisnovou” bundu. Fichtl mel tenkrat hodnotu 1200 Kcs, bunda 1500, tak jsem byl s dealem spokojenej. Zato nasi me malem zabili a ja nechapal proc. Dneska bych si nafackoval ja. No jo, kdo si timhle neprosel, ze?

Je to tak a určitě, když to dobře půjde, člověk ještě něco v budoucnu prošvihne 🙂 A abych byl přesný, byl to Simson enduro, takže jsem byl v 86tým za machra 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj první angličák byla sanitka. Koupena v Tuzexu v době kdy vyhořel Veletržní palác. 🙃

Otvírací dveře a vzadu pacient na lehátku s červenou pokrývkou.

Foto je z webu. Asi bych ji našel někde na půdě s vylámanými dveřmi. Hrálo si s tím několik generací.

angl.jpg

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, DavidLC napsal:

Je to tak a určitě, když to dobře půjde, člověk ještě něco v budoucnu prošvihne 🙂 A abych byl přesný, byl to Simson enduro, takže jsem byl v 86tým za machra 🙂

Jo Enduro, panecku. Frajer! 🙂

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, siwi napsal:

No tak klasický Matchboxy i s krabičkama, to je prostě nádhera. Úplně na mě dýchlo dětství. Já sbírám peřevážně Ypsilonky:

Katalog.jpg.ee419c5511bb9334a249e2fc41769f92.jpg

Ypsilonky jsou super na ty jsem v dětství koukal jen přes sklo do tátovo vitrýny, k dispozici na hraní jsem měl po bráchách pár "RWček" a já už byl generace "SF" s již zmiňovanýma skákacíma osičkama, když se to tu tak rozjelo přidávám mnou hodně oblíbenej traktor s přívěsem 😄

_20200926_202214.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...