Přejít na obsah

Znalci, vzpomenee si někdo na tyto Quartzky?


Vangelis CZ

Doporučené příspěvky

myslím, že jich moc nebude, já sám jsem potkal jen jediného člověka, který je měl a to byla ještě varianta bez displeje, stejné pouzdro, bílý nebo krémový ciferník a klasická korunka. Protože quartzky nezískávají časem žádnou hodnotu navíc, tak myslím, že dnes nemají žádnou hodnotu. Ale za ty roky jsem si na ně zvykl a dnes je mám docela rád

 

Na to pozor. Urcite se najdou quartzy, ktery minimalne drzej hodnotu nebo dokonce i ziskavaj... Staci jen trosku zapatrat. Sam, doufam, jedny takovy mam :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

prim jich pár ještě má, jsou opravdu pozoruhodné a opravdu je škoda, že prim nepokračoval v moderní edici a všechno vrhnul na tu klasiku a retro. našel jsem i subaru hodinky na bázi tohdle pouzdra, myslí, že je to ono.

 

 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prim jich pár ještě má, jsou opravdu pozoruhodné a opravdu je škoda, že prim nepokračoval v moderní edici a všechno vrhnul na tu klasiku a retro. našel jsem i subaru hodinky na bázi tohdle pouzdra, myslí, že je to ono.

 

 

vyjímečně souhlasím :) Tohle byl poměrně specifický sedign... Kdyby tohle trošku propracovali, vymazlili detaily, tak by dnes ve své kolekci mohli mít zajímavé hodinky na úrovni :) A alespoň něco by bylo opravdu jejich dílo a práce :) A klidně by je mohli prodávat i za ty dardy které chtějí za své obyčejné, mechanické hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že téma Vás všechny zaujalo a tak pro Vás mám dalších pár fotek. Kontaktoval jsem ELTON a skutečně mají ještě pár kousků skladem, paní byla velice ochotná a poslala mi mailem fotky toho, co ještě prodávají i s cenami. No řekněte sami - některé by se daly nosit, i když jsou to "JENOM" quartzky, ne?

 

post-8355-1255544243.jpg

post-8355-1255544252.jpg

post-8355-1255544257.jpg

post-8355-1255544268.jpg

post-8355-1255544273.jpg

post-8355-1255544278.jpg

post-8355-1255544284.jpg

post-8355-1255544295.jpg

post-8355-1255544300.jpg

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Je to až s podivem, ale jsem asi sám komu tahle série vzhledově nesedí. Vlastně se mi nelíbí jen ten nápis. Ten mi prostě nějak evokuje mpm.  :thumbsdown_anim:

 

Já chápu, že se někomu můžou líbit a je fajn, že je tu svoboda názoru. Holt lidé kolem hodinek jsou rozumní.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že téma Vás všechny zaujalo a tak pro Vás mám dalších pár fotek. Kontaktoval jsem ELTON a skutečně mají ještě pár kousků skladem, paní byla velice ochotná a poslala mi mailem fotky toho, co ještě prodávají i s cenami. No řekněte sami - některé by se daly nosit, i když jsou to "JENOM" quartzky, ne?

 

Nechceš sem dát ty ceny, prosím? Díky :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechceš sem dát ty ceny, prosím? Díky :)

 

Dával jsem teď renovovat PS2 a při té příležitosti jsem se na ně ptal. Ty jednoduché (čas a datum) a ana-digi stojí 1400,- Kč, chronografy stojí 1700,- Kč

 

Ze starých zásob jsou v nabídce ještě nějaké dámské a pánské kvarcky za 750-1250 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si je pamatuju ještě přímo z krámu, taky jsem tehdy koukal, jak můžou být hodinky ošklivé. Neodpustím si jednu poznámku: Logo Prim je nápadně podobné logu Prim MPM....... Jestli jsou z Eltonu, museli to komplet montovat z cizích zdrojů, jejich na těch hodinkách není vůbec nic..... Nebo, že by od MPM kupavali alespoň ciferníky???????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Z týhle kolekce Prim Project 2000 mám svoje hlavní hodinky. Černý ciferník, chrom ručičky plné, datumka na pozici půl pátý, kónická korunka. Nad osou ručiček "PRIM", pod "2000". Quartz. Pouzdro a sklíčko totožný. A pak ještě kamarád má variantu se stopkama (tlačítko navíc a takový ty prťatý chronografociferníčky co nemám rád). (Zaregistroval jsem se abych si mohl prohlídnout fotky těhlech, tak alespoň nechávám stopu ve zmírajícím tematu.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

Nemám rád Prim a už vůbec ne quartz, quartz akceptuji pouze v případě Omega X-33...

 

Pěkně hnusný hodinky, ty Omegy, nemám je rád... Vodvěci, jako ten tvúj příspěvek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...