Přejít na obsah

G to GO


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Fotečky z Beskyd príma :cheers:  je jasné, že Mudmany jsou třeba dvoje (na kolena), jinak je to fakt na odřeniny :D

(a co se focení týká, krytky a očnice jsou v poho, mě posledně ve Vídni spadl blesk a oprava byla za 4k  :frusty:  jako bonus se pokazily kontakty u telete a další mínus 3,5k..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar kluci, kdo se naposledy s nima koupal ? Mám je teďka já, nechal jsem vyměnit baterku, protože už umírala a dle hodináře nedrží vodotěsnot, ale vůbec, ani ňo. Schválně vzal ješte funglovky a ty drží plných 100m. Překontroloval, jestli sedí dobře těsnění na dýnku a žádná změna :/ ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Géčka jsou u mě ... no ... prostě jen jsou. Asi jsem se za ty tři roky od posledně nějak posunul a jak to netiká, mám s tím problém :) Takže bych je pomalu přeposlal dalšímu zájemci, ať mi prosím pošle SZ s adresou atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Chtěl jsem vzít hodinky na Ohři a udělat nějaké fotky, ale prý nejsou vodotěsné. Omlouvám se, ale aby mi ležely na stole je pro mě k ničemu.

Servis za 5 dní nestihnu, má je solidus. Nějaký návrh? Jestli by nebylo dobrý, aby se vrátily původnímu majiteli nebo tak něco. Díky chlapi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, tak se nám to komplikuje - VintageLover je chtěl vzít na vodu, ale vzhledem k tomu, že údajně nedrží vodotěsnost (vůbec jsem to neřešil, ani jsem na to neměl čas a myšlenky, sorry), tak to pro něj logicky nemá význam.

 

Kdo je další na řadě?

 

Díky.

Upraveno uživatelem solidus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, neřešil jsem to, neměl jsem moc čas a když už jsem je vzal na ruku, tak "před barák". Zítra odjíždím, proto jsem je dnes chtěl poslal. Kdo je teda na řadě? Na servisu se následně rád buud podílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...