Přejít na obsah

G to GO


Doporučené příspěvky

Táááákže, včera po příchodu z práce na mě doma čekal balíček a v něm putovní Mudmany (děkuji Jiřino).I když jsou fakt velké (pro mě) tak se nosí pohodlně, protože jsou lehké. Už jsem s nima byl na kole, myl nádobí, venčil psa, vypil dvě piva, zatím vše přečkaly bez ztráty květinky. Posted Image Dnes je čekají nástrahy kanceláře. Posted Image

post-3194-063838400 1290676527.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krteček přežije všechno,pánové....nebo skoro všechno. Cílené ničení nepřežije nic......:)

 

EDIT - posílal jsem do Casia obrázek krtečka(toho našeho) s dotazem na vytvoření limitky(myslím,že limitku Mudmanů s "naším" krtečkem na dýnku by si tu koupilo hóóódn členů......zatím bez odpovědi. A to,troufám si tvrdit,bysme se minimálně na 200 ks dostali )...... :)

Pokud odpoví kladně,začal bych to řešit s majiteli práv na krtka,jestli nám to povolí......ale až jestli mi Casio odpoví. Nicméně,je to už měsíc a zatím bez odpovědi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba. Ale spíš ne...Casio je celkem známé tím,že na požadavky na "limitky" od lidí moc nereaguje....bylo o tom i vlákno na WUS.

Českej "krteček" ve světě není až tak neznámej....kór v Japanu ;)

 

Se spíš děsím toho,že mi odpověděj :) Páč ta autorská práva,povolení atd....to asi nebude p...l :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táááákže, včera po příchodu z práce na mě doma čekal balíček a v něm putovní Mudmany (děkuji Jiřino).I když jsou fakt velké (pro mě) tak se nosí pohodlně, protože jsou lehké. Už jsem s nima byl na kole, myl nádobí, venčil psa, vypil dvě piva, zatím vše přečkaly bez ztráty květinky. Posted Image Dnes je čekají nástrahy kanceláře. Posted Image

 

Nádherná fotka.. ty boxeři jsou všichni stejní, štěňata s držkou jako hadr na nádobí :) :) :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táááákže, dneska ráno jsem se byl s hodinkama trošku proběhnout. Venku ležel první sníh, sluníčko se na mě smálo a Géčka měly velký úspěch. Holky se na mě vrhaly ze všech stran (foto č.6). Na ťapce sedí perfektně a hodí se mi k obojku. Po dvou hodinách mi ale začla být zima a tak jsem si řekl: "s..u na to, jdu domů...".

post-3194-049850100 1290892602.jpg

post-3194-047163000 1290892605.jpg

post-3194-019354900 1290892609.jpg

post-3194-075063800 1290892613.jpg

post-3194-087599700 1290892616.jpg

post-3194-039465900 1290892623.jpg

post-3194-069129600 1290892627.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táááákže, dneska ráno jsem se byl s hodinkama trošku proběhnout. Venku ležel první sníh, sluníčko se na mě smálo a Géčka měly velký úspěch. Holky se na mě vrhaly ze všech stran (foto č.6). Na ťapce sedí perfektně a hodí se mi k obojku. Po dvou hodinách mi ale začla být zima a tak jsem si řekl: "s..u na to, jdu domů...".

 

A sluší Ti to :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

skalis

Dantechno

Apep

Juraj11

honny

kibi

skik

Onion

Filipes

Elda76

klobadysek

falkkon

1Lachtan

Jiřina

filo-boxer

Ruda

budo

sect

lefty

JiříR

onney

sta

Quasar007

wave ceptor

 

Klobadysek opět přeskočen :smile_anim:

SZ poslána Falkkonovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

fotky budou az najdu kabel, jinak bych se rad zeptal, jak se vypina flash (male ON na 3 hodine) a jestli se da zapnout auto osvetleni. Zna někdo odpověď?

 

Jinak mam pres rok od Majorazemana CASIO G-SHOCK G-7800-1ER a musím říct, že fci Countdown mají pro praktické každodenní použití (skutečně používám mnohokrát denně) promakanější, než tyhle Mudmany. Taky mačkání tlačítek je snazší u mých, než u Mudmanů. Zas na druhou stranu mají Mudmany některé pěkné fce, například odpočet před startem u STW1 :-)

 

Každopádně jsou moc fajn a další dny ukážou, jestli bychom se dovedli sžít. Musím ještě podotknout, že výše jmenované G-SHOCK G-7800-1ER jsou cca 14 měsíců naprosto jednoznačně mými každodenními hodinkami v soukromí, pouze na práci nosím z pochopitelných důvodů (business) své Adriatica 8102M. Nicméně Géčka jsou naprosto super :-)

 

 

 

EDIT: moje klasika .... oprava překlepu

 

 

Upraveno uživatelem budo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...