Přejít na obsah

koupě hodinek- nabídka ze sbírky


Doporučené příspěvky

Zdravím ,

 

jsem zájemce o hodinky - neználek.. na internetu jsem našel sbírku, jejíž majitel některé kusy prodává. Chtěl bych se zeptat jestli znáte pana hodinkyfranta- našel jsem zde nějaké nepříliš lichotivé komentáře a rád bych slyšel podrobnosti. Jestli se jedná o solidního člověka a dobré ceny. Případně kde jinde koupit.

Velmi děkuji

doktorr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ,

 

jsem zájemce o hodinky - neználek.. na internetu jsem našel sbírku, jejíž majitel některé kusy prodává. Chtěl bych se zeptat jestli znáte pana hodinkyfranta- našel jsem zde nějaké nepříliš lichotivé komentáře a rád bych slyšel podrobnosti. Jestli se jedná o solidního člověka a dobré ceny. Případně kde jinde koupit.

Velmi děkuji

doktorr

 

Ahoj,

 

porozhlídni se tady po fóru. Záleží i na tom jaké hodinky sháníš, doporučit můži Chronoshop (a asi nebu sám :thumbsup_anim: ), jako inspirace ti může posloužit i www.chrono24.com.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotorre, koukni sem a chutě Tě přejdou;)

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...mp;#entry160713

 

Trochu jsem se zorientoval, například.prohlédl jeho aukce. Je to rozhodně zajímavý člověk, má dobré zboží. Vyjadřuje se "netradičně" ale to není charakterová vada !

Dám vědět jak dopadl můj obchod s ním.

doktorr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem se zorientoval, například.prohlédl jeho aukce. Je to rozhodně zajímavý člověk, má dobré zboží. Vyjadřuje se "netradičně" ale to není charakterová vada !

Dám vědět jak dopadl můj obchod s ním.

doktorr

 

Zajímavý ne, spíše tak trochu podvodník. Nedoporučuji s ním obchodovat. To radši dejte ty peníze na charitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ten, co na Aukru prodává také pod nickem antik-hodinky-cz?

 

Jinak i tací jsou na Aukru, kdo prodávají zboží "ze své soukromé sbírky", což jsou předměty koupené před několika týdny taktéž na Aukru, akorát vyleštěné a dobře nafocené. Pak je člověk dostane a kouká, jak se mu rozpodajaí v ruce :-(

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by vlastník toho nicku antik-hodinky-cz byl nějaký podvodník mi nepřijde... nabídka každopádně zajímavá je, o ceně ale nediskutuji protože nejsem znalec.

Celá sbírka je tady: http://www.antik-hodinky.cz/

 

(pozn. nejsem s tím člověkem nijak spojen ani jsem od něj nikdy nic nekoupil a nehodlám koupit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Ja mam zkusenost dobrou... Nemluvim o cene, sice jsem zaplatil hodne,ale ne uplny nesmysl... Ale spis nez aukro bych doporucil osobni schuzku a hodinky sinpeclive prohlednout, zkontrolovat a tim se vyhnout problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem s ním mluvil. Ten člověk je rozhodně svérázný a ceny má poměrně vysoké, na druhou stranu má výborné fotografie a člověk u něj snad ví, do čeho jde. S těmi hodinkami si dá dost práce, než je pustí do prodeje, nicméně drahé to tedy je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tímhle u mně ovšem "pan Frantík" dost klesl.

 

Nabízet tyhle hodinky za 900 dolarů jako originální letecké, to chce silný žaludek. I kdyby to byl ten typ prodávaný ve volném prodeji, tak to nejsou ty původní vydávané pilotům :-/

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Tímhle u mně ovšem "pan Frantík" dost klesl.

 

Nabízet tyhle hodinky za 900 dolarů jako originální letecké, to chce silný žaludek. I kdyby to byl ten typ prodávaný ve volném prodeji, tak to nejsou ty původní vydávané pilotům :-/

 

Hele na tom ebay, to asi nebude on, když jsem se s ním v Praze bavil, tak se mě zrovna vyptával, jakže to na tom ebay funguje a tak... Na tom ebay tyhle hodinky prodává nějaký člověk, který je kupuje od něj a používá fotky z jeho stránek a snaží se hodinky dál přeprodat...

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tímhle u mně ovšem "pan Frantík" dost klesl.

 

Nabízet tyhle hodinky za 900 dolarů jako originální letecké, to chce silný žaludek. I kdyby to byl ten typ prodávaný ve volném prodeji, tak to nejsou ty původní vydávané pilotům :-/

 

 

Hele prosimte, nenazivej ho "pan Frantik"..........nechci s nim byt spojovanej. Jsem sice taky sveraznej a janevimcojeste, ale co je moc, to je moc :thumbsup_anim:

Nechci tady prijit o svou peclive budovanou povest, pokud nejakou mám

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele prosimte, nenazivej ho "pan Frantik"..........nechci s nim byt spojovanej. Jsem sice taky sveraznej a janevimcojeste, ale co je moc, to je moc :thumbsup_anim:

Nechci tady prijit o svou peclive budovanou povest, pokud nejakou mám

 

Nosíš Primky, nemáš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě po telefonu působil velmi dobře, že má "vadu" řeči mi nevadí, můj mladší bratr byl 40dní v komatu po autonehodě a dodnes díky těžce zraněné hlavě mluví jak marťan, podle toho jaké má člověk vyjadřovací schopnosti, nelze soudit. Chci od něho koupit hodinky za 5000,- ,okamžitě mě upozornil na vadu jakou mají a i mi nabídl, že má vícery a že si můžu vybrat. Po té jsem na Aukru kupoval jedny GUB 64 a chtěl jsem od něj radu, okamžitě mi řekl na co si dát pozor a jaká cena je pro ty konkrétní hodinky limitní a že letecký v žádném případě nejsou, že letecké byl úplně jiný model. Pak jsem chtěl radu ohledně válečných jednotlačítkových Hanhartů za "baťoh", taky mi okamžitě řekl, co ohlídat, na co se prodejce zeptat...Zřejmě má zkušenosti a holt si svých hodinek a věcí cení víc než jiní "prodavači" na aukru, kteří si musí přihazovat sami.... Každý má právo u něho nic nekoupit, jeho ceny jsou předem známé. Toť moje zkušenost a můj názor, jestli někoho poškodil, jsou nástroje jak se domoci nápravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele prosimte, nenazivej ho "pan Frantik"..........nechci s nim byt spojovanej. Jsem sice taky sveraznej a janevimcojeste, ale co je moc, to je moc :thumbsup_anim:

Nechci tady prijit o svou peclive budovanou povest, pokud nejakou mám

 

Tak to pardon :)

Snad nová verze fóra bude umožňovat i editaci starších příspěvků :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...