Přejít na obsah

potrebujem takutu funkciu


JAR0

Doporučené příspěvky

Na co trenujes?

No zda sa mi to dobry napad. Na udrzanie intenzity treningu. Ja sa obcas zamyslim na vseliakymi blbostami a potom to v posilnovni ide dole vodou..

 

Ale pohravam sa s napadom, spravit si taky program do mobilu. Ved hadam by sa dalo daco v zbuchat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze pri hluku zo strojov a ciniek kratke a relativne tiche pipnutie nikoho rusit nebude :headphone:

Co sa tyka vyberu - vacsina "odpocitavacov" ma najkratsiu jednotku 1 minutu a tu je potrebne nastavenie na sekundy. Tejto podmienke vyhovuju napr. Casio G-7800, no a su vo viacerych farebnych variaciach

g-7800-1-3.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze pri hluku zo strojov a ciniek kratke a relativne tiche pipnutie nikoho rusit nebude :headphone:

Co sa tyka vyberu - vacsina "odpocitavacov" ma najkratsiu jednotku 1 minutu a tu je potrebne nastavenie na sekundy. Tejto podmienke vyhovuju napr. Casio

no ja nevim... ale snad vetsina (ne-li vsechny) odpocitavace se nastavuje po sekundach, ne? nebo jsem mel smulu a zatim jsem zadne s nastavovanim po minutach nevidel.

 

casio paw-1200, ktere jsou zrovna v prodejnim vlakne (za skvelych 2.500,-!) to maji taky po sekundach. sel bych prave do nich, jsou super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nevim... ale snad vetsina (ne-li vsechny) odpocitavace se nastavuje po sekundach, ne? nebo jsem mel smulu a zatim jsem zadne s nastavovanim po minutach nevidel.

Je v tom taka mala zrada - takmer vsetky odpocitavace sice pocitaju cas po 1 sekunde, ale u vacsiny z nich (aj u tych paw1200) mozes odpocitavany cas nastavit len na cele minuty, takze napr. 45 sekund nenastavis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v tom taka mala zrada - takmer vsetky odpocitavace sice pocitaju cas po 1 sekunde, ale u vacsiny z nich (aj u tych paw1200) mozes odpocitavany cas nastavit len na cele minuty, takze napr. 45 sekund nenastavis...

 

Je pravda, ze u Casii jsem to vzdycky videl nastavovat po minutach a po hodinach, ale urcite existujou hodinky, kde to jde nastavit i po vterinach. Nicmene bych rek, ze odpocet neni presne ta pozadovana funkce, i kdyz by se s jistym manualnim zasahem tak pouzit dal (ale zas jak u kterych hodinek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v tom taka mala zrada - takmer vsetky odpocitavace sice pocitaju cas po 1 sekunde, ale u vacsiny z nich (aj u tych paw1200) mozes odpocitavany cas nastavit len na cele minuty, takze napr. 45 sekund nenastavis...

donutils me vzit si do ruky ty timex ironman, ktere nosim jen na behani (cili skoro nikdy). skoro jsem se bal, ze mas pravdu, ale - a mozna je to vyjimka - fakt JDOU NASTAVIT PO SEKUNDACH... takze jsem si tam zkusmo nastavil 0 hodin, 01 minutu a 06 sekund :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...