Přejít na obsah

Svatba.....


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gile, přeji mnoho štěstí, životní pohody a hlavně vzájemné tolerance. Ať vám to klape.

 

Já jsem na naše svatební oznámení jako motto dal:

"To, co lidé nazývají osudem, jsou většinou jen jejich vlastní hloupé činy." Arthur Schopenhauer

Myslel jsem to jako podařený fór, ale někteří starší členové rodiny se za to na mne dost zlobili...

Po cca 20ti letech jsem přišel na to, že to vlastně zas takovej fór nebyl.... :-)

Upraveno uživatelem prukajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus se podivat v Pruhonicich. jak v denrdologicky zahrade tak i na zamku. par restauraci v okoli je, ale ze bych nejakou mohl doporucit to ne.

 

Kousek od Pruhonic (smer Praha) je super restaurace El Asador, nepatri ale k tem levnejsim ale o to vic k tem kde si opravdu moc pochutnas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po letech...

Ahoj kamarádi,
jelikož je chronoforum bezedná studnice poznání, rád bych Vás poprosil o radu, kde uspořád svatbu (hostinu) na Zlínsku. Požadavky jsou co nejblíže Zlínu (do 20 km), ideálně nějaký penzion či statek, kapacita 60-80 lidí, dobré jídlo, ideálně s možností přespání v několika pokojích. Zaujal mě pivovar Vraník, ale mají celý příští rok plno.

Díky moc za jakoukoliv inspiraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kamarádi,

jelikož je chronoforum bezedná studnice poznání, rád bych Vás poprosil o radu, kde uspořád svatbu (hostinu) na Zlínsku. Požadavky jsou co nejblíže Zlínu (do 20 km), ideálně nějaký penzion či statek, kapacita 60-80 lidí, dobré jídlo, ideálně s možností přespání v několika pokojích. Zaujal mě pivovar Vraník, ale mají celý příští rok plno.

 

Díky moc za jakoukoliv inspiraci.

Zkus Ostrožskou, nevím jak jídlo, ale areál krásný, chatky i restaurace v jednom areálu, možnost i většího ( hromadnějšího) ubytování. Vezl sem tam dcerstvo nedávno na svatbu a docela si to tam chválili. V přípdě zájmu zjistím víc.

je to areál kousek od štěrkového lomu, takže i sportovní vyžití atd atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kamarádi,

jelikož je chronoforum bezedná studnice poznání, rád bych Vás poprosil o radu, kde uspořád svatbu (hostinu) na Zlínsku. Požadavky jsou co nejblíže Zlínu (do 20 km), ideálně nějaký penzion či statek, kapacita 60-80 lidí, dobré jídlo, ideálně s možností přespání v několika pokojích. Zaujal mě pivovar Vraník, ale mají celý příští rok plno.

 

Díky moc za jakoukoliv inspiraci.

V létě super. Koupání 10 metrů od hostiny.

http://www.dvurhonetice.cz/#utm_source=mapy.cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy.cz-12948752

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo,  první svatba,  první dítě,  dovolená u moře, nákup prvního auta.

No nemám to v tomto pořadí,  ale musel jsem upravit známé heslo.

Můj kolega tvrdí že Člověk míní,  žena mění.

Já si ho upravil na Člověk míní,  žena mění a dítě změní.

Gratulace do Zlína.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...