Přejít na obsah

Co kouříte???


Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Vystřídal jsem hodně značek jako například dnes už nedostupné JPS, Barclay ( těch lituji nejvíce), pak Marlboro, Davidoff, Camel, Dunhill, Gauloises (pěkný humus) a další a další. Teď jsem několik let věrný modrým Kentkám. U nich zřejmě zůstanu až do hořkého konce :D .

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vystřídal jsem hodně značek jako například dnes už nedostupné JPS, Barclay ( těch lituji nejvíce), pak Marlboro, Davidoff, Camel, Dunhill, Gauloises (pěkný humus) a další a další. Teď jsem několik let věrný modrým Kentkám. U nich zřejmě zůstanu až do hořkého konce :D .

 

Snowe - na JPS jsem si vzpomněl na výstavě F1 v Arkádách - a Barclay? (hnědé? s tou nádherně zpracovanou krabičkou?) já už to měl v paměti zasunuté, že se to mohlo a nemuselo vůbec stát, pár krabic mi přivezl v 90tých letech kamarád ze Švýcarska)

 

Teď Lucky Light a šťastný z toho teda moc nejsem a navíc mám dnes doma jen Camelky a prší..

post-3210-1255257088.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Snowe - na JPS jsem si vzpomněl na výstavě F1 v Arkádách - a Barclay? (hnědé? s tou nádherně zpracovanou krabičkou?)   

 

Jasně, Barclay jedině hnědé, mám doma schovanou jednu krabičku. Jestli se mi jednou podaří přestat kouřit, tak Barclay budou těmi posledními. Na tuhle slavnostní událost, kéž by na ní došlo jsem si koupil i perfektní ZIPPO s airbrush obrázkem od Claudia Mazziho, které jsem zatím ani nenaplnil, také na ten super den čeká.

 

Edit - krabička je 20 let stará, doufám, že cigára budou ještě v pohodě. Barclay bych asi nesehnal, nemají je ani v Německu. Jednou jsem kvůli nim slétal půlku Berlína, jo kuřácká vášeň je svině.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, Barclay jedině hnědé, mám doma schovanou jednu krabičku. Jestli se mi jednou podaří přestat kouřit, tak Barclay budou těmi posledními. Na tuhle slavnostní událost, kéž by na ní došlo jsem si koupil i perfektní ZIPPO s airbrush obrázkem od Claudia Mazziho, které jsem zatím ani nenaplnil, také na ten super den čeká.

 

Edit - krabička je 20 let stará, doufám, že cigára budou ještě v pohodě. Barclay bych asi nesehnal, nemají je ani v Německu. Jednou jsem kvůli nim slétal půlku Berlína, jo kuřácká vášeň je svině.

 

Tak až k tomu dojde pane, přijedu kamkoliv po republice žadonit o kusovku a možná přestanu kouřit :thumbsup_anim: ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Tak až k tomu dojde pane, přijedu kamkoliv po republice žadonit o kusovku a možná přestanu kouřit :thumbsup_anim: ;)

Není problém, ale jen pro jednu kuk.gifkuk.gif.

 

 

 

Edit - pozvu Tě, až budu mít poslední dvě.

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za desetiletou kurackou karieru jsem vystridal ledacos - namatkou Marlboro, L&M, Lucky Strike, Chesterfield, Benson & Hedges, Davidoff, Dunhill, Wall Street (kvuli nazvu :) )...

Na jejim sklonku jsem kouril temer vyhradne Marlboro Medium, ktere mi chutnaly jednoznacne nejvic.

 

Ted uz rok a pul nic a mam z toho rozpacity pocit a hromadu kil navrch... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zanechal jsem toho před více než dvanácti lety a jsem rád,že zatím držím.

Hulil jsem modrý Gauloises nebo Camel anebo jsem si balil Drum.

Nejhorší ze všeho jsou občasný absťáky.to bych sebral i vajgla na chodníku.Ještě že to vždy trvá jen chvilku :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...