Přejít na obsah

Co kouříte???


Doporučené příspěvky

Safari / Petry / Paramount / Gittanes / Cartier / light Marlboro / R1 (ranní kašel nejslabší)

 

Po 40,5st. týdenní horečce jsem neměl ani čtvrt cigára, tak mě napadlo že to vydržím ještě chvíli.

R1 stály 50,- , psal se leden 2002. Onu poslední rozkouřenou krabičku mám do teď....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT, ale co bude příště? Jaké si šleháme drogy? Jestli si holíme pohlaví? Jsem opravdu zvědavý, kam to povede.

 

No počkej-ty si neholíš pohlaví :eek: ???

Spíše mě to zajímalo jak jsou na tom ostatní a potom co jsem si zde přečet,tak stěma svojema 5 cigaretama denně jsem na tom dobře :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší ze všeho jsou občasný absťáky.to bych sebral i vajgla na chodníku.Ještě že to vždy trvá jen chvilku :) .

 

Ještě po tak dlouhé době chytneš absťák?

Já nekouřím asi tak 8 let, tenkrát jsem přestal "na zkoušku" - jestli to zvládnu. Zvládnul. Když jsem si pak jednou chtěl dát jednu "na chuť" tak jsem na to snad měl alergickou reakci - příšerná bolest hlavy, teplota, bolest těla; víceméně taková jedno- až dvoudenní chřipka bez rýmy a kašle. Fakt zajímavý. Zkoušel jsem to takhle asi 4x, jestli to nebyla náhoda a nebyla. A od té doby nekouřím a vím proč - a jsou to hned minimálně dva důvody :)

 

nicméně uznávám výše uvedený komentář, na serveru o hodinkách je tohle poněkud divné téma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v kuřivu jsem, dá se říct, velice vybíravý. Pro mě je především důležitá kvalita tabáku, která je dána především odrůdou tabáku a lokalitou, ve které je tabák pěstován. Upřednostňuji zralou, výbornou chuť. Čili už pár let zpátky jsem nevrazil do držky nic jinýho než stařeny. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to šlo za sebou...

 

Camel

Camel non filter

Lucky Strike non filter

Gitanes sans filter

Gauloises Caporal sans filter

Javaanse Jongens 1/2

Javaanse Jongens 3/4

Davidoff

Golden Virginia

Sobranie

 

do toho tunu tabáku od Dunhilla, Mac Barena a již zmiňovaného Balkánu...

jo a ještě pár krabic doutníků...

 

Dnes si dám sem tam doutník z Hodnurasu... a když jsem byl ve Francii tak z nostalgie Gauloises Caporal sans filter...

 

post-617-1255333215.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dříve Camel, pak v rámci omezování bílý Davidoff a teďka R1, tak 20, ale dost často jim utrhnu půlku filtru (je dělenej). Pojďme založit téma JAK PŘESTAT KOUŘIT! To bych rád věděl :D

edit: a na gymplu tátovi Dunhillky, to se ještě nedělaly u nás, ty byly nej!

Upraveno uživatelem Helex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...