Přejít na obsah

Co kouříte???


Doporučené příspěvky

šmarjá....JPS....to bylo pokouřeníčko . Ale není kde to sehnat(furt se s tím peru - tak 3-5 cigárek denně pořád udělám)........:(

 

No to se s tim teda moc nepereš. Normálně hulíš. Abych tady teda nemachroval, tak u piva taky kouřim, ale jinak ani ťuk. Už jsem si teda od toho března kdy jsem přestával koupil asi 5 krabiček. Ale za to může žena, jelikož nerada vidí, když jsem nalitej a somruju po někom cigáro, tak mám svoje a nosim si je jenom do hospody. Naštěstí to je jenom 1x tejdně tak 5 - 10 cigár - podle toho kolik vypiju piv - jedno pivo, jedno cigáro Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to se s tim teda moc nepereš. Normálně hulíš. Abych tady teda nemachroval, tak u piva taky kouřim, ale jinak ani ťuk. Už jsem si teda od toho března kdy jsem přestával koupil asi 5 krabiček. Ale za to může žena, jelikož nerada vidí, když jsem nalitej a somruju po někom cigáro, tak mám svoje a nosim si je jenom do hospody. Naštěstí to je jenom 1x tejdně tak 5 - 10 cigár - podle toho kolik vypiju piv - jedno pivo, jedno cigáro Posted Image

 

Já to mám úplně stejně. Kdybych nepil, nekouřil bych. Normálně v klidu vydržím, ale jakmile sednu do hospody a loknu si prvního piva, tak mě úplně polije pot a já dostanu strašnou chuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky rád alespoň za to radikální omezení. Sice jsem si balil tak 10 denně, ale i těch 10 tejdně je mnohem lepší. Třeba to časem samo vyšumí, uvidíme. Fakt je, že když nejsem v hospodě, tak mi ty cigára hrozně smrděj, a hrozně smrděj lidi, co příjdou po cigáru do kanclu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gran corona je typ, ne značka

 

V cigarach sa velmi nevyznam, fajcim ich tak jednu za 2 mesiace, podla tuby ak sa nemylim je to LaPaz, popripade ma opravte :D

JPS sa u nas zohnat nedaju, dal som si ich priniest z UK, kolega bol na sluzobke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, nemáte někdo zkušenosti s elektronickou cigaretou...jak to funguje a jestli to nahradí normální kuřivo? :)

 

Nenahrazuj, přestaň :)

 

Já už od Apríla jen jednou za měsíc nějakou tu "dvoječku" doutník. Předtím krabku Luckin denně.

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

teď momentálně "bio" cigarety Pueblo

Cigarety vyrobené ze 100% čistého přírodního tabáku bez jakýchkoliv přísad.

PUEBLO je tradiční směs amerických viržinských tabáků, jaké pěstují v původních přirozených podmínkách také Indiáni.

Během růstu, sklizně a zpracování použitých tabákových listů nejsou používány žádná chemické hnojiva či pesticidy, zvlhčovací, konzervační látky

post-786-038384700 1284140891.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

teď momentálně "bio" cigarety Pueblo

Cigarety vyrobené ze 100% čistého přírodního tabáku bez jakýchkoliv přísad.

PUEBLO je tradiční směs amerických viržinských tabáků, jaké pěstují v původních přirozených podmínkách také Indiáni.

Během růstu, sklizně a zpracování použitých tabákových listů nejsou používány žádná chemické hnojiva či pesticidy, zvlhčovací, konzervační látky

 

to vypadá dobře - jak to šmakuje versus běžné kuřivo ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...